Sans Soucis prezentuje nowy singel
Data: 01-02-2023 o godz. 23:35:12
Temat: Info


Mieszkająca w Londynie autorka tekstów, wokalistka i producentka Sans Soucis przedstawia singel „Merchants”.
Włosko-kongijska artystka od dawna marzyła o tworzeniu muzyki, dlatego w wieku 20 lat przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii.

W 2021 roku wydała EP-kę „On Time For Her”, która dokumentuje jej ewolucję. Mierząc się z traumą z dzieciństwa, Sans zdołała wyrwać się z osobistej otchłani i zjednoczyła się ze swoim prawdziwym ja.

Czerpiąc z kongijskiej rumby, włoskiego liryzmu, elektroniki, R&B i alt-popu, EP-ka spotkała się z uznaniem krytyków „The Guardian”, „The Independent”, „Fader”, „The Forty-Five” oraz „trench”. Dzięki temu w 2022 roku Sans zagrała wiele ważnych koncertów i dała się poznać szerszej publiczności.

Niedawne wydawnictwo „All Over This Party” i remiks w wykonaniu salute dosłownie przejęły parkiety w całej Wielkiej Brytanii. Teraz nadchodzi pora na „Merchants”, który przypomina nieco lata 80., jednak wciąż wyróżnia się charakterystycznym stylem Sans. Ten napisany z Cid Rim i przesiąknięty nietypowymi syntezatorami utwór doskonale wpasowałby się w katalog LCD Soundsystem.

Sans Soucis
"Merchants" (4:08)
℗ A Decca Records Release; ℗ 2023 Giulia Grispino, under exclusive licence to Universal Music Operations Limited
Premiera: 25 stycznia 2023

„Merchants” to uchwycona chwila; jest czymś pomiędzy epicką a psychodeliczną podróżą – wyjaśnia Sans Soucis. – Przeprowadzka do Wielkiej Brytanii była nie tylko jednym z najbardziej przełomowych doświadczeń w moim życiu, ale i jednym z największych wyzwań. Dojrzewanie na tak obcym mi terytorium ogromnie wpłynęło na moje poczucie przynależności i poczucie własnej wartości.

Kontynuuje: – Dzięki radykalnym instynktom samozachowawczym udało mi się odnaleźć swój autentyczny głos. W tej podróży bezustannie towarzyszyły mi lęk i społeczne wyobcowanie, jednak narracja nareszcie uległa zmianie. Dobrze jest móc spojrzeć na te uczucia, zrozumieć je i po prostu iść dalej.

Premierze najnowszego singla towarzyszy animowany teledysk, który przybliża nam zmagania Sans z rozwojem osobistym.

(Sans Soucis / fot. Hollie McCandless-Desmond)


Sans Soucis jest niewątpliwie jedną z najciekawszych postaci europejskiej sceny ostatnich lat. Niedawno zdobyła prestiżową nagrodę główną Grand Jury Music Moves Europe, która pomoże jej rozwinąć międzynarodową karierę.

►https://www.sanssoucismusic.com
►https://www.facebook.com/SansSoucisMusic
►https://www.instagram.com/sanssoucismusic/
►https://twitter.com/SansSoucisMusic
►https://www.youtube.com/c/SansSoucisMusic
►https://tidal.com/browse/artist/3524899
►https://open.spotify.com/artist/4vXFvvWirlvTwcl184KfDc
►https://www.deezer.com/pl/artist/4588536
►https://music.apple.com/gb/artist/sans-soucis/606790807
►https://sanssoucismusic.bandcamp.com
►https://soundcloud.com/sanssoucismusic

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27899