Malik Montana zapowiada nowy album!
Data: 20-01-2023 o godz. 20:48:36
Temat: Info


Malik Montana (Ghawsi Mosa)(11.03.1989 Hamburg) rozpoczyna 2023 rok od mocnego ogłoszenia, które na pewno zadowoli wszystkich fanów czekających na nowe wydawnictwo!

Po bardzo intensywnym roku 2022, który obfitował w hitowe single Malika Montany, nadszedł czas na zapowiedź trzeciego pełnoprawnego albumu warszawskiego rapera. W serwisach streamingowych pojawił się dziś nowy utwór lidera GM2L „Intro Adwokat Diabła”, stanowiący wprowadzenie do zbliżającego się wielkimi krokami krążka pod tytułem „Adwokat Diabła”. Za muzykę w nowym singlu odpowiada Szamz, Luca oraz Beatsbysin, teledysk jest dostępny na kanale #GM2LTV.

Malik Montana
"Adwokat Diabła Intro" (2:17)
℗ 2023 GM2L / Epic Records Germany distributed by Sony Music Entertainment
Premiera: 20 stycznia 2023

Rap: Malik Montana
Prod by: Szamz, Luca, Beatsbysin
Miks/Master: Deevoe

Dokładna data premiery albumu „Adwokat Diabła” nie jest jeszcze znana, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie powinniśmy czekać na nią zbyt długo. Zagadką pozostaje również lista utworów, szczególnie pod kątem oczekiwanych gości. Malik Montana w ubiegłym roku dosłownie zalał internet zdjęciami zrobionymi w studiach nagraniowych wspólnie z najpopularniejszymi europejskimi raperami, dlatego można się spodziewać, że przynajmniej część z nich pojawi się gościnnie u boku Malika na jego solowym albumie.

Pozostaje nam jedynie zachęcić do śledzenia kanałów Malika Montany w mediach społecznościowych, gdzie będą pojawiać się najświeższe informacje dotyczące nadchodzącego wydawnictwa!

(Malik Montana)

(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27809