Ola Olszewska z nowym utworem
Data: 20-11-2022 o godz. 20:59:03
Temat: Info


„Inna Ja” to już piąty singel Oli Olszewskiej (ur. 2005, Rypin, kujawsko-pomorskie). W najnowszym utworze delikatna i powolna melodia kontrastuje z siłą emocji, którą niesie tekst piosenki.

Ola śpiewa o zagubieniu, miłości i dokuczliwych nastrojach, które są jak naprzykrzający się przydługimi odwiedzinami goście.

W „Innej Ja” Ola dzieli się przeżyciami, które doprowadziły bohaterkę utworu do zapętlenia się w działaniach. Poirytowana stałym wracaniem do tego samego miejsca chce uciekać, męczy się i frustruje. Podejmowanie rozpaczliwych prób poprawy swojej sytuacji nie przynosi oczekiwanego skutku i doprowadza do uporczywego nawracania melancholijnych, pełnych zrezygnowania stanów.

Zmienność i dokuczliwość sytuacji podkreśla teledysk stworzony przez Mikołaja Piszczana. Wokalistka przebija się w nim przez las, którego ponura aura pogłębia uczucie zagubienia i przerażenia. Spacerując po lesie, wokalistka odnajduje kolejne wersje siebie, które choć wyglądają różnie - wydają się być dokładnie tą samą bohaterką.

(Ola Olszewska / fot. Robert Ceranowicz)


Ola Olszewska to 17-letnia wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, odkryta w programie „The Voice Kids”. Do tej pory wydała pięć utworów: odtworzony w Spotify już ponad milion razy „Czy to nadal ja”, „Mały gest”, „Chcę do domu” i „Pożegnanie”. 18 listopada 2022 r. pojawił się w sieci nowy singel „Inna Ja”. Wokalistka tworzy w nurcie songwritingu, prezentując słuchaczom klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgiczne, bardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie. Na rodzimej scenie w podobnym nurcie tworzą m.in.: Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder czy sanah. Ola skupia się obecnie skupia się na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie.

►https://www.facebook.com/olaolszewskamusic
►https://www.instagram.com/aleksandra_olszewskaaa/
►https://www.tiktok.com/@ola.olszewskaaa
►https://www.youtube.com/channel/UC3o4L5WaJrdoy4GQLK8ATrA
►https://tidal.com/browse/artist/31800777
►https://open.spotify.com/artist/1YyVozTrSIYYqKGNFzBa4b
►https://music.apple.com/gb/artist/ola-olszewska/1620451943
►https://soundcloud.com/ola-olszewska-161259825

Ola Olszewska
"Inna Ja" (3:35)
℗ 2022 Universal Music Polska
Premiera: 17 listopada 2022

(Monika Kaczmarska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27458