BoyWithUke i Oliver Tree łączą siły w nowym singlu
Data: 03-10-2022 o godz. 19:55:46
Temat: Info


Piosenkarz, autor tekstów i producent BoyWithUke (25.08.2002 Massachusetts),prezentuje najnowszy singel „Sick Of U” z Oliverem Tree. BoyWithUke zadbał o to, aby fani z niecierpliwością oczekiwali utworu.

BoyWithUke komentuje współpracę: - „Sick Of U” opowiada o uświadomieniu sobie, że ktoś może nie być dla ciebie dobry i wyrzucenie go ze swojego życia jest słuszne. Praca z Oliverem była świetną zabawą. Jest naprawdę zabawnym, ale bardzo profesjonalnym człowiekiem i podziwiam kontrast jego osobowości.

Za pomocą serii postów zapowiadał piosenkę na TikToku, generując miliony wyświetleń. Oliver Tree, w ramach zapowiedzi, pojawił się w charakterystycznej masce BoyWithUke, a nawet wyprostował swoje charakterystyczne włosy.

Jeśli chodzi o samą piosenkę, BoyWithUke po raz kolejny przełamuje granice dzięki niekonwencjonalnej produkcji. W tekście utworu słyszmy krzepiące zapewnienie, że życie toczy się dalej, nawet po rozstaniu.

Możesz mieć dość swojego eks, ale nigdy nie będziesz mieć dość BoyWithUke i Olivera Tree! Już wkrótce premiera oficjalnego klipu.

(BoyWithUke / fot. Connor Gaskey)


BoyWithUke kontynuuje dobrą passę. Liczba jego obserwatorów przekroczyła 6 milionów na TikToku, 2,5 miliona na YouTubie i 2,2 miliona na Spotify. Jego debiutancki album „Serotonin Dreams” tylko podsycił ekscytację enigmatycznym producentem. Wydawnictwo zgromadziło setki milionów streamów, a portal „The Honey Pop” okrzyknął go „albumem naszych marzeń” i zachwycał się, że „każda piosenka na „Serotonin Dreams” wkrada się do umysłów w inny sposób, sprawiając, że niektóre z naszych najgłębszych emocji są zrozumiane, a niektóre z naszych ulubionych playlist właśnie znalazły nowego kandydata do dodania”.

„Serotonin Dreams” zawiera duety takimi artystami jak blackbear („IDGAF”), mxmtoon („Prairies”) i Powfu („Contigo”). BoyWithUke promował wydawnictwo singlami „Long Drives” i „IDGAF” z blackbear, które szybko stały się wiralowymi hitami. Płyta spotkała się z szerokim uznaniem krytyków.

W 2021 roku światło dzienne ujrzał singel „Toxic”, który zgromadził 1,2 miliarda streamów i przez dwa kolejne tygodnie zajmował 1. miejsce na liście Alternative Radio. Warto wspomnieć o wykonaniu piosenki na żywo w ramach serii Open Mic na platformie Genius, które ma rekordowe 86 milionów wyświetleń.

BoyWithUke sam pisze i produkuje swoją muzykę, tworząc często we własnej sypialni z pomocą programu GarageBand. Ceni sobie prywatność, dlatego ukrywa twarz za charakterystyczną maską ze świecącymi oczami. Jest niezwykle aktywny na TikToku, gdzie chętnie publikuje swe minutowe piosenki na życzenie fanów. Największy rozgłos przyniósł mu utwór „Toxic”, który powstał w wyniku prośby o kawałek dotyczący toksycznych przyjaciół. Singel opowiada o tym, gdy zdajesz sobie sprawę, że twoi przyjaciele są okropnymi ludźmi i pewnie lepiej byłoby ci bez nich, niemniej myśl o samotności jest jeszcze gorsza niż oni. Piosenka dotarła do pierwszej dziesiątki w Alternative Radio i do tej pory osiągnęła prawie 1,2 miliarda globalnych streamów.

Wcześniej BoyWithUke wydał płyty „Melatonin Dreams, „Fever Dreams” oraz EP-ki „Trouvaille” i „Faded” (z wieloma nagraniami ze swojego tiktokowego projektu minutowych piosenek).

► https://pl.wikipedia.org/wiki/BoyWithUke
► https://www.facebook.com/NghiaDuong2005/
► https://www.instagram.com/boywithuke/
► https://twitter.com/boywithukes
► https://www.tiktok.com/@boywithuke
► https://www.youtube.com/channel/UCA3PLfFMuT963D-qGVjAFaw
► https://listen.tidal.com/artist/22800205
► https://open.spotify.com/artist/1Cd373x8qzC7SNUg5IToqp
►https://www.deezer.com/pl/artist/118046632
► https://music.apple.com/us/artist/boywithuke
► https://soundcloud.com/boywithuke

BoyWithUke
"Sick Of U” (feat. Oliver Tree) (2:48)
℗ 2022 Boywithuke, LLC, under exclusive license to Mercury Records/Republic Records, a division of UMG Recordings, Inc.
Premiera: 30 września 2022

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27100