Długo wyczekiwany debiut Fletcher już dostępny
Data: 19-09-2022 o godz. 23:01:29
Temat: Info


FLETCHER (Cari Elise Fletcher)(19.03.1994 Asbury Park, New Jersey) prezentuje album „Girl Of My Dreams”. Czas na wielki artystyczny triumf tej queerowej ikony!

Autorka hitu „Becky’s So Hot”, ceniona przez najważniejsze media na świecie, w tym „TIME”, „Harper’s Bazaar”, „NME”, czy „The Guardian”, po wielu miesiącach pracy oddaje w ręce fanów gorący i bardzo intymny album zatytułowany „Girl Of My Dreams”.

– Kiedyś moja mama miała sen. Przyśniła jej się jadąca na koniu dziewczyna z długimi czarnymi włosami, ale nie mogła rozpoznać jej twarzy. Miała przeczucie, że może to być jej córka, którą kiedyś będzie miała. Zorientowałam się, że w ogóle nie przypominam dziewczyny z jej snów. Jestem zupełnie inna. Jest to dla mnie metafora dorastania w małym konserwatywnym miasteczku jako queerowa osoba i poczucia, że ​​nie jestem taką osobą, jaką inni ludzie chcieli żebym była. Kiedy poznawałam swoją tożsamość i seksualność, na mojej drodze pojawiła się cała masa osób, które zdawały się być „dziewczyną moich marzeń”. Jednak po wielu latach w końcu zdałam sobie sprawę, że dziewczyna moich marzeń to ja – mówi Fletcher.

Album „Girl Of My Dreams” jest wynikiem eksploracji najbardziej intensywnych emocjonalnych doświadczeń – pożądania i obsesji, straty i traumy, intensywnego rozwoju osobistego i siły samorealizacji. Na płycie poza przebojem „Becky’s So Hot” znalazły się też takie single jak „Her Body Is Bible”, „Sting” czy „Better Version”.

Najnowszym utworem promującym debiut Fletcher jest brutalnie szczery, synth-popowy „Serial Heartbreaker”. Jest to ostatni numer skomponowany na tę płytę. Doskonale oddaje on bezkompromisową narrację całego albumu, a Fletcher bez wstydu rzuca w nim światło na swoje wady prowadzące do rozpadu jej wszystkich związków.

Producentem wykonawczym albumu jest Malay (Frank Ocean, Lorde), który pracował także nad EP-kami „you ruined new york city for me” i „THE S(EX) TAPES”. „Girl Of My Dreams” ujawnia wewnętrzny świat Fletcher, która jeszcze nigdy nie była tak szczera. Jak zdradza piosenkarka i autorka tekstów z New Jersey, tytuł albumu nawiązuje do jej długiej i skomplikowanej podróży w kierunku samoakceptacji.

FLETCHER
"Girl Of My Dreams"
℗ Capitol Records; ℗ 2022 Snapback Entertainment LLC, under exclusive license to UMG Recordings, Inc.
Lista utworów: (czas. 37:20)
Premiera: 16 września 2022

1. Sting (3:07)
2. Guess We Lied... (2:31)
3. Birthday Girl (3:17)
4. Becky’s So Hot (2:42)
5. Better Version (2:53)
6. Conversations (3:04)
7. Serial Heartbreaker (2:13)
8. Her Body Is Bible (2:57)
9. I Think I’m Growing? (1:32)
10. Girl Of My Dreams (3:32)
11. Holiday (3:13)
12. I Love You, Bitch (2:53)
13. For Cari (3:20)

(Fletcher)


Fletcher to ceniona piosenkarka i autorka tekstów z Asbury Park w stanie New Jersey, gdzie dorastając pielęgnowała swoją pasję do muzyki. Jest chwalona przez czołowe magazyny, w tym „TIME”, „Wonderland”, „Harper’s Bazaar”, „Interview Magazine”, „GQ”, „NME”, „The Guardian” i nie tylko

W 2019 roku wydała debiutancką EP-kę „you ruined new york for me”. Powszechnie chwalone wydawnictwo zawiera jej przełomowy hit „Undrunk” – utwór, który przez kilka tygodni znajdował się na liście Billboard Hot 100, zdobył 1. miejsce na Spotify Viral Chart i stał się najszybciej zyskującą na popularności piosenką nowego artysty w radiu pop w ciągu ostatnich pięciu lat.

Wydana we wrześniu 2020 EP-ka „THE S(EX) TAPES” trafiła na 1. miejsce na iTunes i zyskała pochwały od takich mediów jak Teen Vogue, „SPIN”, „PAPER”, „GQ” i nie tylko. Złoty singel „Bitter” wielkimi krokami zbliża się do imponującej liczby 200 milionów streamów.

Fletcher kontynuuje swój triumf ostatnimi singlami „girls girls girls” – śmiałą przeróbką kultowego „I Kissed a Girl” Katy Perry (wydanej z aprobatą Perry) – i „Cherry” z popową pionierką Hayley Kiyoko. Fletcher ma na koncie nominację do nagrody GLAAD Media Award dla Wybitnego przełomowego artysty muzycznego. W tym roku znalazła się na liście „Forbes: 30 Under 30”. Do tej pory muzyka Fletcher zgromadziła ponad miliard łączonych streamów na całym świecie.

►https://www.findingfletcher.com
►https://www.facebook.com/fletcher
►https://www.instagram.com/findingxfletcher/
►https://twitter.com/findingfletcher
►https://www.tiktok.com/@fletcher
►https://www.youtube.com/channel/UCin7zH66ec9PCy3e-ykMpCg
►https://tidal.com/browse/artist/10889078
►https://open.spotify.com/artist/5qa31A9HySw3T7MKWI9bGg
►https://snapchat.com/add/findingfletcher
►https://music.apple.com/us/artist/fletcher/1131301545
►https://soundcloud.com/findingfletcher

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=26995