Dayana - nowy singel „Do Without You”!
Data: 19-09-2022 o godz. 22:46:08
Temat: Info


Dayana (Diana Sturza) debiutuje jako artystka Global Records utworem „Do Without You”, który jest idealnym połączeniem imprezowej energii z chwytliwymi, popowymi rytmami.

To jeden z tych numerów, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu!

„Do Without You” to dla mnie coś więcej niż tylko piosenka, to początek nowego muzycznego rozdziału, moment, na który czekałam od dawna. Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii. Myślę, że większość z Was utożsami się z tym utworem w jakimś stopniu, bo opowiada o cierpieniu na drodze do rozwoju – na każdym poziomie. Mam nadzieję, że pokochacie go tak samo jak ja! – powiedziała artystka.

(Dayana)


Dayana (Diana Sturza) to młoda piosenkarka i autorka tekstów z Mołdawii, która w twórczości z powodzeniem łączy różnorodne gatunki muzyczne. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła jako niezależna artystka, w 2010 roku, kiedy wystąpiła w programie telewizyjnym „Ring Star” gromadząc dziesiątki milionów streamów dzięki współpracy z topowymi europejskimi DJ’ami m.in.: UNKLFNKL, PHARAØH, Robert Cristian i Scot Rill.

Rozpoznawalność zyskała dzięki zespołowi „Millenium”, którego była członkiem w latach 2014-2017. Po tym, jak ukończyła National Musical College w Chisinau, przeprowadziła się do Bukaresztu, gdzie kontynuowała naukę. Wtedy odkryła swój talent tekściarski i kompozytorski. Pierwszy projekt Diany Sturza zatytułowany został „Lady Dyi” i zawierał singel ‘123’. W 2020 roku artystka zmieniła swój pseudonim na „Dayana”.

►https://www.instagram.com/itsdayanaofficial/
►https://listen.tidal.com/artist/3660952
►https://open.spotify.com/artist/5Vy6RSEJf7dqYyymV9T632
►https://music.apple.com/ro/artist/dayana/1532079384


Dayana
"Do Without You" (2:55)
℗ 2022 Global Records
Premiera: 16 września 2022

Composer: Alexandru Cotoi, Yoshi Breen, Alida Garpestad Peck (Alida)
Lyrics: Yoshi Breen, Alida Garpestad Peck (Alida)

(Aleksandra Kuszyńska - Global Records)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=26994