Taylor Swift prezentuje „This Love (Taylor’s Version)”
Data: 09-05-2022 o godz. 18:31:36
Temat: Info


„This Love (Taylor’s Version)” to drugi ponownie nagrany utwór z piątej studyjnej płyty Taylor Swift (13.12.1989 West Reading, Pensylwania) „1989”. Piosenka znalazła się w zwiastunie serialu Amazon Prime „Tego lata stałam się piękna”.

Powiedziałam już bardzo dużo na temat powodów konieczności nagrywania moich pierwszych sześciu płyt. Sposób, w jaki to robię, ma pokazać, jakie są moje motywacje. Artyści powinni mieć prawa do własnej pracy z tak wielu powodów, ale ten najbardziej oczywisty to ten, że artysta naprawdę ZNA to dzieło. Na przykład tylko ja wiem, które z napisanych przeze mnie piosenek prawie trafiły na „Fearless”. Piosenki, które absolutnie kocham, ale były wstrzymywane z wielu powodów (nie chcemy zbyt wielu piosenek o rozstaniu, nie chcemy zbyt wielu wolnych kawałków, tyle utworów nie zmieści się na płycie CD).

Te powody wydają się teraz bezsensowne. Postanowiłam pokazać wam całą historię, cały żywy obraz. Dać możliwość zanurzenia się w pełny obraz, jakim jest moja płyta „Fearless”. Dlatego postanowiłam dołączyć 6 niepublikowanych wcześniej piosenek na tej wersji płyty. Utwory napisane, gdy miałam 16-18 lat i bardzo mnie trapiło, że musiałam je pozostawić w przysłowiowej szufladzie.

Cały proces przyniósł jeszcze więcej spełnienia i emocji niż sobie to wyobrażałam i sprawił, że poczułam jeszcze większą determinację, by ponownie nagrać cały mój katalog. Mam nadzieję, że spodoba się wam ten pierwszy kawałek mojego dorobku i że tak samo jak mi spodoba się wam ta podróż w czasie.

(Taylor Swift)

https://www.taylorswift.com/
https://www.facebook.com/TaylorSwift/
https://www.instagram.com/taylorswift/
https://twitter.com/taylorswift13
https://www.tiktok.com/@taylorswift?
https://taylorswift.tumblr.com/
https://www.youtube.com/c/TaylorSwift/featured
https://www.snapchat.com/add/taylorswift
https://tidal.com/browse/artist/3557299
https://open.spotify.com/artist/06HL4z0CvFAxyc27GXpf02


Taylor Swift
"This Love (Taylor’s Version)” (4:10)
℗ 2022 Taylor Swift
Premiera: 6 maja 2022

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=26229