DŻEJ zaprasza na swój “Kolorowy film”.
Data: 17-11-2021 o godz. 13:37:38
Temat: Info


DŻEJ , to najpopularniejszy dotąd artysta akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Jego singel “Rookie roku” wyświetlono na YouTube ponad 1,8 mln razy, a 19 listopada artysta wystąpił na Wrocław Hip Hop Festival!

“Kolorowy film” to przebojowa, wspominkowa opowieść o tęsknocie dorosłego już 19-latka do czasów beztroski dzieciństwa. Artysta sam wspomina: “To piosenka o dzieciństwie i jego przemijaniu. Chciałem stworzyć kawałek który będzie bardzo nostalgiczny. Tak naprawdę to taki zbiór myśli o tym jak było i jak jest teraz. Powoli zaczynam tęsknić za czasem kiedy wszystko było proste, łatwe a konsekwencje tego co robiłem nie były poważne”.

(Dżej)


DŻEJ, a właściwie Jakub Sozoniuk, to 19-letni raper pochodzący z warszawskiego Grochowa, Jego poprzedni singel, “Rookie roku” to dwie i pół minuty soczystego braggadacio w wykonaniu młodego rapera i zarazem symboliczne przejście z undergroundu do mainstreamu. W przeszłości, DŻEJ występował w warszawskich teatrach muzycznych oraz grał w futbol amerykański. Twórczość Dżeja można określić jako hołd złożony starej szkole, ale w nowoczesnym wydaniu. Znakiem rozpoznawczym artysty są melodyjne, wpadające w ucho refreny, połączone z trueschollowymi, przesiąkniętymi treścią zwrotkami.

https://www.facebook.com/Dzej55/
https://www.instagram.com/dzejuondabeat/
https://listen.tidal.com/artist/23803396
https://open.spotify.com/artist/2pIDNtjZleuv9pOfE52iga


Dodajmy, że nagranie i miks utworu wykonał DJ Haem dla Nigdzie Indziej Studio. Za animację do singla odpowiada zaś Simon Otta. Utwór “Kolorowy film” jest już teraz do znalezienia we wszystkich serwisach streamingowych.

DŻEJ
„Kolorowy film” (2:50)
℗ 2021 Asfalt Records
Premiera: 17 listopada 2021

Tekst/wokal: DŻEJ
Bit: Nigdzie Indziej
Miks/master: DJ Haem dla Nigdzie Indziej Studio

(Kamil Kopetz - Asfalt Records)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25534