Pierwsza cegiełka albumu Tate McRae
Data: 14-11-2021 o godz. 12:21:19
Temat: Info


Niedawno nominowana do People’s Choice Tatę McRae (1.07.2003 Calgary, Alberta, Canada) zaprezentowała w tym tygodniu swój nowy singel „feel like shit”. To pierwsza piosenka z debiutanckiego albumu Tate, który ukaże się w 2022 roku.

Singel został napisany przez Tate McRae, Russella Chell, Jacoba Kashera Hindlina i Victorię Zaro, wyprodukowany przez Chell oraz współprodukowany przez Jaspera Harrisa. Teledysk, który wyreżyserował Sam Sulam, przedstawia współczesny ruch i taniec samej Tate w jej najbardziej choreograficznym teledysku do tej pory.

W tym sezonie świątecznym Tate McRae dołączy do gwiazdorskiego składu wykonawców na kilku przystankach trasy koncertowej „iHeartRadio Jingle Ball Tour” prezentowanej przez Capital One. Jej wiosenna trasa licząca 23 koncertów w Ameryce Północnej w 2022 roku jest prawie wyprzedana. Przed trasą po Ameryce Północnej Tate będzie występowała w Wielkiej Brytanii i Europie. Następnej jesieni artystka zagra jako gość specjalny Shawna Mendesa na jego trasie „Wonder: The World Tour 2022”.

Tate McRae
"feel like shit" (3:24)
℗ 2021 RCA Records, a division of Sony Music Entertainment
Premiera: 11 Listopada 2021

Wschodząca wokalistka, autorka tekstów i tancerka Tate McRae zdobywa coraz większą popularność. Artystka ma ponad 2,5 miliarda odtworzeń, ponad 3,5 miliona subskrybentów i ponad 575 milionów wyświetleń na YouTube. Tate znalazła się na liście Forbesa 30 Under 30 na rok 2021 jako najmłodsza artystka w zestawieniu. Łącząc zdolności wokalne i intymne teksty ze swoimi niezrównanymi ruchami tanecznymi, Tate wykonała swój przełomowy singel „you broke me first” między innymi na MTV European Music Awards. Ostatnio była nominowana do nagrody People’s Choice Awards dla nowego artysty roku 2021.

Multiplatynowy singel „you broke my first” zdobył do tej pory ponad 1,3 miliarda streamów na całym świecie. Tate spędziła lato dając koncerty na festiwalach takich jak Lollapalooza, Firefly Music Festival, Governor’s Ball, Austin City Limits i nie tylko. Ostatnio Tate współpracowała z Khalidem w ich utworze „working”, DJ-em Regardem i Troyem Sivanem w przeboju tanecznym „You”, blakbearem w „u love u” i Jeremym Zuckerem przy jej singlu „that way”. Wydała także dwie EP-ki: „all the things I never said” i „TOO YOUNG TO BE SAD”.

(Tata McRae)


Tate McRae pochodzi z Calgary w Kanadzie, a do 6 roku życia mieszkała w Omanie. Dała się poznać jako tancerka, zajmując drugie miejsce w 13. sezonie serialu FOX So You Think You Can Dance. Trzykrotnie zdobyła tytuł Najlepszego Tancerza podczas prestiżowych Dance Awards. Tate uruchomiła swój kanał na YouTube i serię „Create with Tate”, w której konsekwentnie wydaje oryginalną muzykę.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tate_McRae
https://www.tatemcrae.com
https://www.facebook.com/TateMcRaeOfficial/
https://www.instagram.com/tatemcrae/?hl=en
https://twitter.com/tatemcrae
https://www.tiktok.com/@tatemcrae1?
https://www.youtube.com/channel/UCQh6LB206jF3JxpCDD-fp5Q
https://tidal.com/browse/artist/9380062
https://open.spotify.com/artist/45dkTj5sMRSjrmBSBeiHym
https://music.apple.com/us/artist/tate-mcrae/835056838
https://soundcloud.com/tate-mcrae


(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25524