Koncert zespołu Myasta na żywo w Czwórce
Data: 27-10-2021 o godz. 20:10:36
Temat: Info


Zespół MYASTA – laureat 4. edycji konkursu radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” zawita w najbliższy piątek 29 października do studia koncertowego Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.


MYASTA to zwycięzca 4. edycji konkursu radiowej Czwórki „Wydaj Płytę z Będzie Głośno!”. Zespół zainicjowali w 2015 r. Michał Kowalski (wokal) i Mariusz Mitura (perkusja) wraz z bydgoskimi gitarzystami. Do podstawowego składu sukcesywnie dołączali kolejni muzycy – sekcja dęta, instrumenty klawiszowe i perkusjonalia. Obecnie zespół tworzy ośmiu doświadczonych muzyków z Bydgoszczy, Torunia i nieodległego Chełmna. MYASTA łączą pozytywną wibrację reggae z innymi stylami, dzięki czemu ich muzyka ma wielowymiarowy charakter.

https://sites.google.com/view/myastaoffical/
https://www.instagram.com/myastaofficial/
https://www.facebook.com/MYASTAofficial/
https://www.youtube.com/channel/UCd6dsmnQ9amya2DEhGwP7Tw


(MYASTA / fot. Anna Powałowska)

W piątek 29 października w „Będzie głośno” o godz. 18.00 koncert zespołu Myasta na żywo ze studia koncertowego Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, a od godz. 19.00 wywiad z zespołem. Audycja Czwórki „Będzie Głośno!” oraz towarzyszący jej konkurs „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” skierowane są do młodych niezależnych twórców i wykonawców, którzy, oprócz możliwości zaprezentowania swoich nagrań w Czwórce i rozmowy podczas audycji „Będzie Głośno!” dostają raz w roku szansę debiutu płytowego poprzez udział w konkursie. Latem br. odbyła się 5. edycja „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Zwyciężyła wokalistka WRONA, której debiutancki album ukaże się 5 listopada br.

Koncert na żywo rozpocznie się o godz. 18.00. Transmisja na facebooku oraz kanale YouTube Czwórki.

(Maria Polska - Polskie Radio S.A. • Agencja Promocji)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25468