NutkoSfera - CeZik dzieciom - w klubie Firley, we Wrocławiu!
Data: 21-10-2021 o godz. 13:56:26
Temat: Info


NutkoSfera i DrobNutki CeZik dzieciom akustycznie
„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów.

Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.

Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W układzie słonecznym” ma ponad 60 milionów wyświetleń… i wiosną 2021 roku otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 180 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.


NutkoSfera i DrobNutki - CeZik dzieciom akustycznie
Wrocław – Firlej (ul. Grabiszyńska 56)
piątek 21 stycznia 2022, godz. 15:30
Ceny biletów: 30 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)/ 50 zł – dorośli


Nasi artyści / our artist:

Henry No Hurry [Poland] -
CeZik & KlejNuty - NutkoSfera dla dzieci [Poland] -
Colours Of Bubbles [Lithuania] -
Sasha Boole [Ukraine] -
Ragnar Olafsson [Iceland] -
Lucas Laufen [Australia] -
Seed Holden [Croatia] -
Helaine Vis [Poland] -
Tim McMillan & Rachel Snow [Australia] -
Damien McFly [Italy] -
Samoaja [Finland] -
Michał Kowalonek [Poland] -
Kathia [Poland]
and much more… / i wielu innych…

cykl Niepokorni – klub Żaczek – Kraków
cykl House Gigs Pogonka – koncerty w mieszkaniu – Łódź

Borówka Music – since 2005 we have organised over 4200 gigs in 20 countries; mostly Poland /// od 2005 roku zorganizowaliśmy ponad 4200 koncertów w 20 krajach; głównie w Polsce

facebook
instagram

(Magdalena Barocha - Agencja Koncertowa „Borówka” – dział promocji)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25453