Måneskin prezentuje klip do MAMMAMIA
Data: 20-10-2021 o godz. 12:47:25
Temat: Info


W najnowszym klipie Måneskin, zobaczymy mroczną wizję świata w klimacie "Pulp Fiction." Wideo wyreżyserowane przez Rei Nadal i wyprodukowane przez Prettybird pokazuje zespół wracający z imprezy

Podczas podróży każdy z członków wyobraża sobie w pętli morderstwo na Damiano. Kwaśne kolory mieszają się z okropnymi scenami. Każda wizja dziwnym sposobem kończy się w samochodzie, który jest jedynym prawdziwym obiektem w tym wyimaginowanym świecie. Sama piosenka bawi się interpretacją faktów i zachowań ludzi. Podchodzi do tematu krytycznie i z dystansem. Obrazek opowiada o niepowstrzymanej chęci do żartowania z fałszywych oskarżeń, ale z perspektywy relacji między członkami zespołu. To przedstawienie klasycznej rock’n’rollowej kalki, gdzie Victoria, Ethan i Thomas dosłownie chcą się pozbyć swojego aroganckiego frontmana!

Måneskin
"MAMMAMIA" (3:07)
℗ An Epic release (P) 2021 Sony Music Entertainment Italy S.p.A.
Premiera: 8 października 2021

(Måneskin)

Måneskin (z duńskiego „światło księżyca”) to zespół rockowy składający się z wokalisty Damiano Davida, basistki Victorii de Angelis, gitarzysty Thomasa Raggi i perkusisty Ethana Torchio. Ten młody czteroosobowy skład szybko stał się globalnym fenomenem. Ich ostatnie trzy piosenki – Zitti E Buoni, I Wanna Be Your Slave i Beggin’ sprawiły, że Måneskin był jednym z najchętniej streamowanych zespół ostatnich miesięcy. Liczby robią wrażenie – ponad 3,4 miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych. Udało im się także zdobyć złote i platynowe płyty w wielu europejskich krajach. Taki głód muzyki spowodował, że europejska trasa koncertowa „LOUD KIDS TOUR” wyprzedała się w zaledwie 2 godziny.

Z łatwością udaje im się mieszać wiele światów i tworzyć bardzo zbalansowaną sztukę. Ale dzięki byciu szczerym ze sobą, szerząc tolerancje i absolutną wolność przy wykorzystaniu autentycznego stylu, zespół stał się niezaprzeczalną światową muzyczną sensacją.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Måneskin
https://www.maneskin.it
https://www.facebook.com/maneskinofficial/
https://www.instagram.com/maneskinofficial/
https://twitter.com/thisismaneskin
https://www.youtube.com/c/MåneskinOfficial
https://tidal.com/browse/artist/9274850
https://open.spotify.com/artist/0lAWpj5szCSwM4rUMHYmrr


(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25445