''Mondays'' - utwór, dzięki któremu polubisz poniedziałki!
Data: 18-10-2021 o godz. 13:47:40
Temat: Info


Bedroom Heroes , projekt jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów w Rumunii, przedstawia utwór „Mondays”, który powstał we współpracy z irlandzkim klawiszowcem MOYLETT oraz Niką.

To popowo-dance’owy remake hitu „I don’t like Mondays” The Boomtown Rats z 1979 roku, który pozwoli pozytywnie rozpocząć nowy tydzień. Dzięki dźwiękom pianina, piosenka utrzymuje w nas weekendowy spokój, a ciepły głos Niki łagodnie wprowadza nas w nowy tydzień z pomocą bębnów i syntezatora, które są jak poranne budzenie.

Bedroom Heroes:
Co prawda, nie za bardzo da się zamienić poniedziałek w piątek, ale istnieją takie refreny, które ułatwiają rozpoczęcie nowego tygodnia. Tym według mnie powinna zajmować się muzyka – upiększaniem rzeczywistości, a nie jej zmienianiem. Nucenie melodii o tym, jak bardzo nie lubisz poniedziałków może spowodować, że poczujesz coś zupełnie przeciwnego. To, co stworzyli The Boomtown Rats ma swoją kontynuację, a ten remake przypomina nam o tym, że poniedziałek zawsze będzie „wyjątkowym” dniem.

http://bedroomheroes.com
https://www.facebook.com/BedroomHeroes/
https://www.instagram.com/wearebedroomheroes/
https://open.spotify.com/artist/2neo8lN1fH9fSw8nGh2NoA

MOYLETT:
To rzadka i niezwykła okazja móc wrócić do utworu, który tyle dla mnie znaczył, kiedy go pisałem. Świetnie jest spojrzeć na niego z drugiej strony i rozpocząć kolejną historię. Poniedziałek to pierwszy dzień tygodnia, nowa energia, świeżość i szansa na stworzenie kolejnych wspomnień.

Nika:
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Bedroom Heroes i MOYLETT. Remake utworu “I don’t like Mondays” wyszedł naprawdę bardzo fajnie i czuję się zaszczycona, że mogę dodać do niego coś od siebie.

Bedroom Heroes x MOYLETT
"Mondays" (feat. Nika) (2:38)
℗ 2021 Roton Music
Premiera: 15 października 2021

(Marta Kępczyńska - Magic Records/Global Records PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25443