Joel Corry z wizytą... w głowie Aloka i Johna Legenda
Data: 17-10-2021 o godz. 23:32:16
Temat: Info


Biorąc pod uwagę emocjonalny oryginał „In My Mind” Aloka i Johna Legenda, Joel Corry (10.06.1989 Londyn) zmienia wydawnictwo w certyfikowany hymn house, naładowany wybijaną klawiszami melodią i pompującym basem, idealnym do rozpoczęcia imprezy.

Jako supernowa muzyki dance i pop, mająca na swoim koncie miliardy odtworzeń, brazylijska gwiazda Alok przeszła swoją drogę dzięki współpracom i remiksom wielkich nazwisk z branży – od Zary Larsson i Dua Lipy po The Rolling Stones i Eda Sheerana i nie tylko. Nie bez powodu Alok nosi tytuł drugiego największego na Instagramie artysty elektronicznego na świecie, którego obserwuje ponad 25 milionów fanów i 18 milionów słuchaczy miesięcznie, co czyni go najczęściej słuchanym brazylijskim artystą. Teraz, w świetle jego rosnącej pozycji i 4. miejsca w sondażu DJ Mag „Top 100 DJ-ów roku 2021” (o jedno miejsce wyżej w porównaniu z zeszłorocznym sondażem) i po jego współpracy z Johnem Legendem „In My Mind”, brytyjska gwiazda muzyki tanecznej Joel Corry dodaje swój unikalny house do pierwszego, odurzającego remiksu utworu.

(Alok, Joel Corry i John Legend)


Mając ponad tyle milionów słuchaczy miesięcznie, Joel Corry osiągnął najwyższy poziom sukcesu dzięki dominującym w eterze wydawnictwom, w tym „Head & Heart” z MNEK (ponad miliard streamów), „BED” z RAYE i Davidem Guettą (ponad 250 milionów streamów), a także „OUT OU” z Charli XCX, Jaxem Jonesem i Saweetie (Top 10 UK), z jego bronią produkcyjną, o którą wzbogaca teraz „In My Mind”.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Joel_Corry
https://www.joelcorry.com/outout/
https://www.facebook.com/JoelCorry/
https://www.instagram.com/joelcorry/?hl=en
https://twitter.com/JoelCorry
https://www.tiktok.com/@joelcorry?
https://www.youtube.com/channel/UCr-yZBBIzqOkcHjmAF7YR7A
https://tidal.com/browse/artist/6895543
https://open.spotify.com/artist/6DgP9otnZw5z6daOntINxp
https://soundcloud.com/JoelCorry
https://music.apple.com/gb/artist/joel-corry/1001696240


Joel zdradza: „Od lat jestem wielkim fanem Aloka. Uwielbiam świeże i niepowtarzalne brzmienie, które wniósł do muzyki tanecznej. «In My Mind» to kolejna świetna produkcja Aloka z potężnym wokalem Johna Legenda. Jestem podekscytowany, że mogę pojawić się na nowej wersji tej niesamowitej współpracy!”.

Mówiąc o remiksie, Alok stwierdza: „Joel Corry wykonuje świetne ruchy w muzyce tanecznej, jestem jego wielkim fanem, odkąd usłyszałem «Head & Heart». Jego świeże myślenie i niepowtarzalne brzmienie to coś, czego użyczył do swojego remiksu «In My Mind», od którego jestem uzależniony od pierwszego odsłuchu. Dodał swoje indywidualne brzmienie house do naszego wydawnictwa, nadając mu zupełnie nowy charakter, który, mam nadzieję, fani pokochają, tak samo jak ja!”.

Alok & John Legend
"In My Mind (Joel Corry Remix) (3:05)
℗ 2021 Alok Music under exclusive license to B1 Recordings GmbH, a Sony Music Entertainment company.
Premiera: 15 października 2021

(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25437