HRVY wciąż ucieka
Data: 17-10-2021 o godz. 00:02:51
Temat: Info


HRVYa (Harvey Leigh Cantwell)(28.01.1999 Kent, Anglia) prezentuje remiks swojego najnowszego singla „Runaway With it”. Tym razem produkcją zajął się Indigo Kxd. Muzycy spotkali się już w ubiegłym roku, czego owocem była danceowa wersja „Me Because of you”.

W nowej wersji „Runaway…” jest nieco mroczniej; mocno wybrzmiewa głęboka i elektryzują linia basu. HRVY, którego talent wykracza daleko poza świat muzyki, wykorzystał swoją znajomość mediów społecznościowych i charyzmę, by stać się gwiazdą współczesnego popu.

„Runaway with it” to taneczny pop w najlepszym wydaniu i mocna nowa propozycja artysty, którego utwory odtworzono ponad 800 milionów razy na Spotify’u(!).

Warto wspomnieć, że HRVY odniósł duży sukces w jednej z największych produkcji telewizyjnych w Wielkiej Brytanii „Strictly come dancing” - znanego w Polsce pod nazwą „Taniec z gwiazdami”; wraz ze swoją partnerką – Janette Manraray zostali finalistami.

"HRVY to cały pakiet talentu." – GQ

„Wschodząca gwiazda" - MTV

„Jego kariera nabiera blasku" - Wonderland

„Obiecująca przyszłość" - 1883 Magazine

„Perfekcyjny Pop" - Notion

Wszyscy zwiastują, że nowy utwór HRVY’a z pewnością odniesie duży sukces i… przypomni nam legendarny hit z lat 90-tych Shanice „Love Your Smile”.

– Zawsze chciałem użyć sampla w jednej z moich piosenek, kiedy usłyszałem oryginalną wersję „I Love Your Smile” Shanice. – mówi o swoim nowym singlu „Runaway with it” HRVY. – Zakochałem się w tym „du du du doo duduooo!”! Trochę nostalgii dla starszych fanów i coś nowego dla młodszych. – dodaje.
„Runaway with it” to taneczny pop w najlepszym wydaniu i mocna nowa propozycja artysty, którego utwory odtworzono ponad 800 milionów razy na Spotify’u(!).

Warto wspomnieć, że HRVY odniósł duży sukces w jednej z największych produkcji telewizyjnych w Wielkiej Brytanii „Strictly come dancing” – znanego w Polsce pod nazwą „Taniec z gwiazdami”; wraz ze swoją partnerką – Janette Manraray zostali finalistami.

To ekscytujący czas dla tego młodziutkiego, 22-letniego wokalisty z Kent. Kolejne single osiągają nie tylko fenomenalne „streamy” w sieci, ale również pną się na radiowych „chartach”! Do tego dochodzą jeszcze wyprzedane koncerty w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii.
Jego najbliższy występ „live” będziemy mogli zobaczyć w przyszłym tygodniu, 9 września, w londyńskiej O2 Arena. HRVY wykona premierowo “Runaway with it" podczas gali The National Television Awards.

Kolejne koncerty (w dużej części już wyprzedane!) to m.in. występy w Hammersmith Apollo i kultowym londyńskim Palladium oraz udział w BBC Radio 1 Big Weekend,Capital FM Jingle Bell i Summertime Ball.
Podczas pandemii, HRVY przeniósł w kwietniu swój głowny koncert do Royal Albert Hall przyciągając w liczbie tysięcy wirtualną widownie z całego świata.

– Czekam na swoją trasę już od ponad roku. Nie mogę się doczekać, aż zaprezentuję nową muzykę moim fanom, którzy wykazali się ogromną cierpliwością. – podkreśla HARVY.

Można chyba już zaryzykować stwierdzenie, że chłopak z Kent podbił świat!

(HRVY / Instagram)


HRVY to tak naprawdę Harvey Leigh Cantwell. Urodził się w angielskim Kent, a w przeszłości był skupiony na karierze telewizyjnej – współprowadził siódmy sezon programu Friday Download na kanale CBBC należącym do stacji BBC. Na scenie muzycznej zadebiutował EP-ką pt. „Holiday”, a jego singel – „Phobia” od razu stał się przebojem.

„1 Day 2 Nights” to pulsująca, taneczna melodia, okraszona brzmieniem instrumentów dętych. Warto wspomnieć, że artysta skomponował singel wraz z Kylie Minogue! Kawałek powstał podczas covidowego lockdownu, a inspiracją dla młodego muzyka były wspomnienia letnich nocy, jeszcze przed wybuchem pandemii, która na zawsze zmieniła – dosłownie – wszystko…

https://pl.wikipedia.org/wiki/HRVY
https://www.facebook.com/HRVY/
https://www.instagram.com/Hrvy/
https://twitter.com/Hrvy
https://www.tiktok.com/@hrvy?
https://www.youtube.com/channel/UC-jHioVmLr8Cb1lFBIZD2hQ
https://tidal.com/browse/artist/8901342
https://open.spotify.com/artist/28y6CyJNkGNjJQKrlx4AmN


Trasa koncertowa w Wielkiej Brytanii:

Październik:

17 niedziela GLASGOW, O2 Academy
18 poniedziałek NEWCASTLE, University Students’ Union
20 środa DUBLIN, The Academy
21 czwartek LEEDS, SU Beckett University Headingley Campus
24 niedziela LONDON, The Palladium
25 poniedziałek LONDON, The Palladium
27 środa BRISTOL, Anson Rooms Bristol SU
28 czwartek OXFORD, O2 Academy
29 piątek BIRMINGHAM, O2 Academy
31 niedziela MANCHESTER, Academy

HARVY.
"Runaway with it" (2:34)
℗ 2021 BMG Rights Management (UK) Limited
Premiera: 3 września 2021

HARVY.
"Runaway with it" (Indigo Kxd Remix) (2:47)
℗ 2021 BMG Rights Management (UK) Limited
Premiera: 15 października 2021

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

(Anna Krypa - Dream Music & Books)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25419