Francuzi pokochali Juli Chan z Polski!
Data: 15-10-2021 o godz. 11:19:25
Temat: Info


Juli Chan, sięgnęła po „Joe Le Taxi” - klasykę i kwintesencję POP z lat osiemdziesiątych. Wprowadzając współczesne brzmienia do nowej aranżacji utworu, po swojemu i z wdziękiem bawi się znaną melodią - w zmysłowym języku francuskim.

Odświeżona przez 17-letnią wokalistkę wersja wielkiego hitu z lat osiemdziesiątych, grana jest właśnie w rozgłośniach radiowych we Francji, a także w Belgii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Francuskiej Gujanie oraz we Włoszech.

Powrót wielkiego radiowego hitu sprzed 30 lat szczególnie ciepło przyjęli francuscy radiowcy. „Joe Le Taxi” w wykonaniu polskiej „Dżuliczanki” we Francji można usłyszeć nawet kilkanaście razy dziennie, między innymi na antenie Radia Pitchoun, Station Millenium, Est FM, Chic Radio Hits, Plage FM, DFM FM, Radia Zone 26, Radia Saint Dié czy paryskiego Hits 1 Radia. Już ponad 25 stacji we Francji zdecydowało się na pokazanie francuzom delikatnego głosu pięknej Juli Chan a codziennie pojawiają się nowe stacje radiowe które decydują się na emisję.

W Polsce - według zestawienia DJ Top 50 portalu DJ Promotion, które powstaje co siedem dni na bazie raportów DJ’ów z set list granych przez nich w klubach i na imprezach, "Joe Le Taxi" w wykonaniu Juli Chan znalazło się na wysokim, piątym miejscu, awansując o 4 pozycje w porównaniu do zestawienia z poprzedniego tygodnia.

(Juli Chan)


Julia Chmielarska to eteryczna i dziewczęca wokalistka, od 2020 roku występująca pod pseudonimem Juli Chan. Ma siedemnaście lat i trzynastoletnie doświadczenie sceniczne. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie CLEO w muzycznym talent-show The Voice Kids 2.

31 grudnia 2020 ukazał się debiutancki singel Juli Chan pod tytułem „Miło mi cię poznać”. W teledysku do tego utworu, Julia Chmielarska tworzy świat Juli Chan - w którym, niezależnie od wieku, każdy może odnaleźć swoje wspomnienia, związane z początkowymi chwilami zauroczenia. Pod koniec 2020 roku została okrzyknięta „Polską Arianą Grande” po tym jak w przededniu prezentacji autorskiego materiału, złożyła hołd swojej wieloletniej mentorce i muzycznej inspiracji, z głębi serca interpretując utwór „Bad Idea”.

https://www.facebook.com/julichanposh
https://www.instagram.com/julichanposh/
https://www.tiktok.com/@julichanposh?
https://www.youtube.com/channel/UCzvy-Y3UGzffLTQYbmsP8cQ
https://tidal.com/browse/artist/18448352
https://open.spotify.com/artist/6jIH7ytOavKICdIcTdVHYa?si=e7-fJKikRhCIiphGjFDGzQ&nd=1


(Juli Chan)

Juli Chan
„Joe Le Taxi” (2:58)
℗ 2021 Agora S.A. na wyłącznej licencji od Metascope Music
Premiera: 17 września 2021

Lyric: Étienne Roda-Gil
Music: Franck Langolff

Music Production: Saint Rock
Vocal Producer: Przemek Puk (Puk Music)
Miks: Jarosław JARO Baran
Mastering: Jarosław JARO Baran
Executive Producer: Maciej Pichlak (Metascope Music Poland)

(Izabela Uroda - Agora Music)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25413