Oliwka Brazil na szczycie międzynarodowej playlisty TIDAL!
Data: 21-09-2021 o godz. 00:18:09
Temat: Info


Oliwka Brazil to młoda twarz polskiej sceny rapowej. Artystka dała się poznać dzięki swojej bezkompromisowości i odwadze w poruszaniu tematów tabu, za co szybko pokochali ją polscy odbiorcy.

Teraz poznać Oliwkę będą mogli także fani z innych krajów, dzięki jej obecności na międzynarodowej playliście TIDAL - EURO RAP QUEENS. Wszystko za sprawą jej najnowszego singla – "Big Mommy."

Oliwka Brazil
"Big Mommy" (2:04)
℗ 2021 Warner Music Poland
Premiera: 17 września 2021

Jest to już druga kompozycja na koncie raperki, która odniosła wielki sukces, po wydanym wcześniej „Oh Daddy” w którym towarzyszy jej Smolasty.

(Oliwka Brazil )

Zestawienie EURO RAP QUEENS to regularnie aktualizowany przegląd najciekawszych kawałków raperek z całej Europy. Co ciekawe, Oliwka Brazil nie jest jedyną artystką z Polski która obecnie znajduje się w zestawieniu. Fani rapu ze starego kontynentu mogą również posłuchać Young Leosi i jej ostatniego singla – "Jungle Girl".

https://www.facebook.com/OliwkaBrazil/
https://www.instagram.com/oliwka_brazil/?hl=pl
https://music.youtube.com/channel/UC8IdO3BnwdSNvQzqzxyr-2Q
https://tidal.com/browse/artist/23346987
https://open.spotify.com/artist/7HhC70MoKQYjd2lnF5Znhs
TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 61 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 70 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising.
TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.

www.tidal.com/pl
https://www.facebook.com/TIDALPolska/
https://www.instagram.com/tidal_polska/


(Dominik Lech - 2koma7)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25404