Dope Lemon w westernie
Data: 20-09-2021 o godz. 21:16:50
Temat: Info


17.09. wraz z klipem (premiera o 10:00!), ukazał się nowy singel Dope Lemon (Angus Stone)(27.04.1986 Sydney, Australia) pt. „Stingray Pete”.Podobnie jak dwa poprzednie single, czyli „Kids Fallin”, "In Love” i „Rose Pink Cadillac” zostały nagrane z udziałem Winstona Surfshirta – wyjątkowego muliti-instrumentalisty i rapera z Australii.

Wideo do utworu przesiąknięte jest pustynnym pyłem i świecącymi neonami, przypominający filmy Sergio Leone. Jest to niezwykła zapowiedź tego, co czeka nas na trzecim albumie Dope Lemon.

- „Nowy singel jest epicki! „Stingray Pete” to jak western z Clintem Eastwoodem w roli głównej, tylko nakręcony przez Dope Lemona. To opowieść o Stingray Pete - zakurzonej legendzie, która jest w trakcie kolejnej niesamowitej, nocnej przygody, gdy trafia do miasta. To utwór o dzikim bezkresie, nocnej przygodzie, trudnej do pojęcia nawet dla starego Stingray Pete'a”. - mówi wokalista

(Dope Lemon)


Dope Lemon to Angus Stone – popularny, australijski artysta. Jest znany głównie ze współtworzenia projektu Angus & Julia Stone, w którym występuje wraz z siostrą Julią. Za sprawą singla „Big Jet Plane” duet osiągnął ogromny komercyjny sukces i otrzymał wiele różnorodnych nagród muzycznych. Angus i Julia wydali razem 4 albumy, z których dwa okryły się platyną, co ugruntowało ich wysoką pozycję wśród czołowych, indie-folkowych artystów. 4 lata temu Angus zasłynął debiutem „Honey Bones”, które osiągnęło ponad 100 milionów odtworzeń, a Dope Lemon szybko stał się artystycznym fenomenem. W 2019 roku wydał swój pierwszy solowy album - „Smooth Big Cat”. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem, który ukaże się w tym roku!

https://en.wikipedia.org/wiki/Angus_Stone
http://www.dopelemon.com
https://pl-pl.facebook.com/dopelemon/
https://www.instagram.com/dopelemonmusic/
https://twitter.com/dopelemonmusic
https://www.youtube.com/channel/UCZ2Zs-OchH843UvJNZKecww
https://tidal.com/browse/artist/7626557
https://open.spotify.com/artist/7oZLKL1GjYiaAgssXsLmW8?si=wUn7QuS8RUqjtQHI3BkdJA
https://itunes.apple.com/artist/dope-lemon/1087204900


Dope Lemon
"Stingray Pete" (4:25)
℗ 2021 Angus Stone under exclusive licence to BMG Rights Management (Australia) Pty Ltd
Premiera: 17 września 2021

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

(Anna Krypa - Dream Music & Books)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25397