Niespodzianka od Ozuny
Data: 20-09-2021 o godz. 16:33:12
Temat: Info


Wielokrotnie nagradzany piosenkarz i autor tekstów Ozuna(Juan Carlos Ozuna Rosado)(13.03.1992 San Juan, Puerto Rico) właśnie zaskoczył fanów wydaniem nowego singla „La Funka”. Artysta przedpremierowo zaprezentował utwór na tegorocznej gali MTV Video Music Awards!

Radosny dembow wyróżnia się płynną fuzją zaraźliwych rytmów Soca i Brazilian Funk, co czyni „La Funka” jedną z najbardziej podnoszących na duchu i inspirujących piosenek ostatnich miesięcy. Ozuna użycza swojego niepowtarzalnego tenoru w romantycznym tekście o znalezieniu wyjątkowej osoby, a towarzyszące mu gitary i perkusja każdego wprawią w dobry nastrój.

Ozuna jest współautorem i współproducentem utworu, nad którym pracowali również Yazid Rivera i Legazzy. Artysta zmiksował utwór pod okiem Hyde’a El Químico i Hi Flow, podczas gdy masteringiem zajął się zdobywca latynoskiej nagrody Grammy Mike Fuller. „La Funka” oczarowuje niesamowitą energią, potwierdza niekwestionowaną muzyczną ewolucję artystów i ma szansę stać się wielkim hitem!

Zgodnie z przesłaniem piosenki, teledysk wyreżyserowany przez Nuno Gomesa przedstawia wszechstronnego piosenkarza i autora tekstów oraz jego charakterystyczną maskotkę „Ozo”. Wspólnie przenoszą się w podróż pełną epickich przygód.

Jak na światową ikonę muzyki latynoskiej przystało, Ozuna wykorzystał scenę MTV Video Music Awards 2021, na której zaprezentował swój nowy projekt.

Tymczasem fani mogą także nacieszyć się Ozuną w „Call of Duty: Mobile”, która oferuje graczom kultowy niedźwiedzi skin i inne przedmioty inspirowane artystą. Współpraca została przypieczętowana premierą utworu „A La Buena, El Mejor”.

(Ozuna)


Wielokrotnie nagradzany portorykański piosenkarz i autor tekstów Ozuna jest jedną z największych światowych gwiazd współczesnej muzyki latynoskiej. Od rozpoczęcia kariery w 2015 roku, Ozuna zdobył niezliczone wyróżnienia, w tym znalazł się na liście najbardziej wpływowych ludzi magazynu „Time” (2019), zdobył tytuł „Współczesnego Latynoskiego Autora Piosenki Roku” (2019, 2021) oraz nagrodę „Współczesnej Latynoskiej Piosenki Roku” za „Taki Taki” (2020). W listopadzie 2020 wygrał dwie nagrody Latin Grammy za współpracę „Yo x Ti, Tú x Mí” z ROSALÍĄ. W tym roku został także uhonorowany nagrodą „Extraordinary Evolution Award” podczas Latin American Music Awards. W Republice Dominikany otrzymał niedawno nagrodę Soberano Solidario za swoją działalność charytatywną. Jest także czterokrotnym rekordzistą Guinnesa dzięki wielu muzycznym osiągnięciom. W 2020 Ozuna stał się jednym z dziesięciu najczęściej słuchanych artystów na świecie zarówno na Spotify, jak i na YouTube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ozuna_(singer)
https://www.auramusic.com
https://pl-pl.facebook.com/ozunapr
https://www.instagram.com/ozuna/?hl=pl
https://twitter.com/ozuna
https://www.tiktok.com/@ozuna?lang=pl-PL
https://www.youtube.com/c/Ozuna/featured
https://tidal.com/browse/album/94005771
https://open.spotify.com/album/0SukGZiXMtmsZoxstkBtNR


Ozuna
"La Funka" (3:18)
℗ 2021 Aura Music Corp. Dist. by Sony Music Entertainment U.S. Latin LLC
Premiera: 12 września 2021

(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25385