Sabrina Carpenter akustycznie w klimacie lat 90.
Data: 20-09-2021 o godz. 16:13:19
Temat: Info


Wokalistka, autorka piosenek, kompozytorka, aktorka, projektantka i producentka, Sabrina Carpenter (11.05.1999 Lehigh Valley, Pennsylvania), otwiera kolejny rozdział w karierze, prezentując nowy singel „Skinny Dipping”.

Artystka tym razem postawiła na subtelną akustyczną gitarę, niebanalną dialogową formę tekstu, klimat jak z najlepszych popowych przebojów z lat 90. i... niespodziankę w finale.

- Pewnego dnia, kiedy będziemy starsi, spojrzymy na nasze złe doświadczenia z innej perspektywy i może wtedy nie będzie to wyglądać tak źle i uwierzymy, że życie prowadzi nas dokładnie tam, gdzie powinniśmy być - tłumaczy znaczenie piosenki Carpenter

Singlowi towarzyszy pomysłowy teledysk. Za reżyserię klipu odpowiada Amber Park. Współautorami piosenki są natomiast JP Saxe i Julia Michaels.

(Sabrina Carpenter)

„Skinny Dipping” to następca przeboju „Skin”, który zgromadził 92,5 miliona streamów na Spotify i ponad 22 miliony odsłon a na YouTube. W chwili premiery piosenka zdominowała internet, w tym Twitter, i zachwyciła dziennikarzy. Obecnie gwiazda pracuje nad nową płytą – pierwszą w barwach Island Records.

Media o „Skin” Sabriny Carpenter:

Jeśli Sabrinie Carpenter zależało na rozpoczęciu z hukiem swojej kariery w Island Records, ta sztuka się jej udała – Variety

Błyszczący wokal Carpenter jest słodki jak cukierek – Bustle

Zmysłowy i odważny hit – USA Today

Sabrina Carpenter pokazała wielką pewność siebie – Billboard

Emocjonalny utwór popowy – People

Wszyscy mówią o najnowszym utworze Sabriny Carpenter – POPSUGAR

Sabrina Carpenter rozpoczyna rok prezentem dla fanów – nowym singlem. Jesteśmy uzależnieni – POPSUGAR

KRZYCZYMY – Cosmopolitan

Sabrina Carpenter zrobiła wielkie wejście – Variety

Rozkręcająca się popowa ballada – Billboard

Synth-popowy bop – Vulture

(Sabrina Carpenter)


Sabrina Carpenter to wokalistka, kompozytorka, aktorka, projektantka, producentka i fashionistka. Zyskała światowy rozgłos za sprawą serialu „Dziewczyna poznaje świat”, a następnie filmu „Nienawiść, którą dajesz”. W 2019 wystąpiła w filmie „The Short History of the Long Road”, który miał swoją światową premierę na Tribeca Film Festival i zapewnił Sabrinie nagrodę jury na 2019 SCAD Savannah Film Festival.

Niedawno Sabrina zagrała główną rolę oraz znalazła się w gronie producentów wykonawczych „Wytańcz to” („Work It”) Netflixa, pojawiła się także w filmie „Chmury” („Clouds”) Justina Baldoniego. W marcu 2020 zadebiutowała na deskach Broadwayu w produkcji „Wredne dziewczyny” („Mean Girls”). Netflix zaangażował Sabrinę do nowej musicalowej wersji „Alicji w Krainie Czarów”.

Na muzyczny dorobek Sabriny Carpenter składają się takie single jak „Thumbs”, „Sue Me” czy „Why” oraz albumy „Singular: Act I” i „Singular: Act II”. „Warto obserwować rodzącą się muzyczną tożsamość Sabriny Carpenter” – oznajmili dziennikarze „TIME”, a „V Magazine” dodało: „Z dwoma udanymi albumami pop na koncie oraz mocnymi społecznymi komentarzami, Carpenter ma karierę znacznie dojrzalszą niż niektóre jej koleżanki wylansowane przez Disneya”.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sabrina_Carpenter
https://www.sabrinacarpenter.com
https://www.imdb.com/name/nm4248775/
https://www.facebook.com/sabrinacarpenter/
https://www.instagram.com/sabrinacarpenter/
https://twitter.com/SabrinaAnnLynn
https://www.tiktok.com/@sabrinacarpenter?lang=pl
https://www.youtube.com/c/sabrinacarpenter/featured
https://itunes.apple.com/us/artist/sabrina-carpenter/id390647681
https://tidal.com/browse/artist/4751756
https://open.spotify.com/artist/74KM79TiuVKeVCqs8QtB0B


Sabrina Carpenter
"Skinny Dipping" (2:57)
℗ 2021 Island Records, a division of UMG Recordings, Inc.
Premiera: 9 września 2021

(Karolina Strzałkowska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25380