„Back From The Edge” Jamesa Arthura na podwójnym winylu!
Data: 13-09-2021 o godz. 23:39:54
Temat: Info


Niespodzianka dla fanów Jamesa Arthura (2.03.1988 Middlesbrough, North Yorkshire, Anglia) – z okazji 5. rocznicy premiery, album „Back From The Edge” ukaże się na podwójnym winylu już 29 października!

Na winylowym wydaniu znajdzie się cały album „Back From The Edge”, a jako bonus została dodana akustyczna wersja utworu „Train Wreck”. Piosenka w mijających tygodniach stała się popularna dzięki platformie Tik Tok, w Anglii pokryła się złotem, a w Stanach Zjednoczonych platyną. Do dzisiaj w serwisach digitalowych ma ponad 480 milionów streamów.

„Back From The Edge” był niesamowitym sukcesem, na całym świecie album sprzedał się w ponad 3,9 miliona egzemplarzy. James Arthur otrzymał poczwórną platynową płytę za sprzedaż albumu w Indiach, potrójną platynę w Norwegii, Szwecji, Indonezji, Filipinach, Bliskim Wschodzie, podwójną platynę w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Czechach, Dani, Turcji, Australii, Korei, Malezji, Singapurze oraz platynę w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Belgii, Węgrzech, Polsce, Rosji, Nowej Zelandii, Tajlandii i Tajwanie.

James Arthur sprzedał do dnia dzisiejszego ponad 30 milionów egzemplarzy płyt, wydając do tej pory trzy świetnie przyjęte przez fanów i krytyków muzycznych albumy: „James Arthur”, „Back From The Edge” oraz „YOU”. Ma na swoim koncie 2 mega przeboje, a kilka miesięcy temu wydał kolaborację z Sigalą – utwór „Lasting Lover”.

James niedawno podpisał nowy kontrakt płytowy z Columbia Records i zapowiedział premierę swojego nowego studyjnego albumu „It’ll All Make Sense In The End”, który ukaże się 5 listopada.

„Ten album zawiera tylko takie dźwięki, o których myślałem od pierwszego dnia jego tworzenia. Już na początku brzmiał jak prawdziwy album, pełen ciężkiej pracy. Po raz pierwszy nagrałem płytę w jednym miejscu i można to usłyszeć w jego zawartości. Jest coś naprawdę wygodnego i komfortowego w pracy we własnym domu z wybraną grupą ludzi – mogłem być bardziej twórczy niż kiedykolwiek”.

(James Arthur)


James Arthur sprzedał ponad 30 milionów płyt na świecie i wydał trzy albumy, które okazały się wielkim sukcesem: „James Arthur” (platyna w Polsce), „Back From The Edge” i „YOU”. Na początku 2019 roku jego utwór „Say You Won’t Let Go” otrzymał wyróżnienie za ponad miliard streamów na Spotify – obecnie zajmuje trzynaste miejsce w rankingu najczęściej odtwarzanych kawałków w serwisie (1,7 miliarda streamów). Ostatnio James zdominował listy przebojów swoją kolaboracją z Sigalą „Lasting Lover”, a także kawałkiem „Train Wreck” – zeszłej jesieni, po pięciu latach od premiery, utwór zyskał nowe życie dzięki mocy TikToka.

https://pl.wikipedia.org/wiki/James_Arthur
https://www.jamesarthurofficial.com/home/
https://www.facebook.com/JamesArthur
https://www.instagram.com/jamesarthur23/
https://twitter.com/jamesarthur23
https://www.tiktok.com/@jamesarthur23?lang=pl-PL
https://www.youtube.com/channel/UCV5Gw7GGOMxe6SSF6llp_3Q
https://tidal.com/browse/artist/4804285
https://open.spotify.com/artist/4IWBUUAFIplrNtaOHcJPRM
https://music.apple.com/pl/artist/james-arthur/193502798?app=music&ign-mpt=uo%3D4


James Arthur
''Back From The Edge'' 2LP
℗ 2016 Sony Music Entertainment Germany GmbH

Lista utworów: (czas: 47:52 + 3:30)
Premiera 2LP: 29 października 2021

LP 1

Strona A
1. Back from the Edge (3:53)
2. Say You Won't Let Go (3:31)
3. Prisoner (3:58)
4. Can I Be Him (4:06)

Strona B
1. I Am (3:11)
2. Train Wreck (3:28)
3. Safe Inside (3:42)
4. Sober (3:06)

LP 2

Strona C
1. Phoenix (4:09)
2. Let Me Love the Lonely (2:52)
3. Sermon (4:32)

Strona D
1. Remember Who I Was (2:58)
2. Finally (4:21)
3. Train Wreck (Acoustic) (3:30)

(Basia Popiołek-Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25370