Wszędzie z KSI!
Data: 17-07-2021 o godz. 11:25:39
Temat: Info


KSI (Olajide "JJ" Olatunji)(19.06.1993 Watford, Hertfordshire, Anglia), wydaje bardzo wyczekiwany album „ALL OVER THE PLACE”. Na krążku między innymi: CRAIG DAVID, ANNE-MARIE, YUNGBLUD & POLO G.

Wydaniu nowego albumu towarzyszy specjalny koncert, który transmitowany będzie w najbliższą sobotę 17 lipca; ekskluzywny, wielowymiarowy pokaz ze znakomitymi gośćmi (AJ Tracey, Anne-Marie, Big Zuu, Craig David, Dan Bilzerian, Deno, Digital Farm Animals, Ella Henderson, Emile Heskey, Jack Whitehall, Jay1, Jonathan Ross, Logan Paul, Lorraine Kelly, Nathan Dawe, Randolph, Sidemen, S-X, Swarmz, Tion Wayne and YUNGBLUD), tancerzami, akrobatami i mnóstwem niespodzianek trailer

- Nikt się tego nie spodziewa. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Tak, zabiorę Was wszystkich na przygodę, którą będzie pamiętali przez lata. – zapowiada KSI.Przeżyjecie ze mną moją historię od bycia YouTuberem, później bokserem, by dobrnąć do muzyka, ale to jeszcze nie koniec… Tu będzie wszystko! Przygotujcie się na niezwykłe przedstawienie! – dodaje.

Razem z albumem, pojawił się w sieci oficjalny klip do kolejnego utworu z płyty, „NUMBER 2” z udziałem FUTURE & 21 SAVAGE

Dziś, KSI - właściwie Olajide „JJ” Olatunji, wydaje swój drugi album – „All Over The Place”. Jego pierwszy longplay zatytułowany „Dissimulation”, uczynił go jednym z najlepiej sprzedających się artystów w Wielkiej Brytanii w 2020 roku! Nowy album, którego producentem jest Mams Taylor, to nowy rozdział dla KSI. Na płycie pojawia się plejada gości, w tym m.in.: Anne-Marie, Craig David, YUNGBLUD, Polo G i inni

– Jestem bardzo podekscytowany tym, że ludzie będą mogli usłyszeć ten krążek. – mówi sam KSI.Ulepszyłem wszystko, co zrobiłem na „Dissimulation”. Poprawiłem wokal. Mam lepsze teksty. Beaty mają więcej warstw, a jestem bardziej otwarty na eksperymenty muzyczne, i czuję się mocniejszy w studiu itp. Ten album to odzwierciedlenie mojej ciężkiej pracy i pasji. Jestem naprawdę dumny, że go wypuszczam! – dodaje.

„All Over The Place" jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz na kasetach, CD i winylu

Wideo do utworu „Number 2” z udziałem hiphopowych gwiazd wagi ciężkiej: Future i 21 Savage – dostępny, od godziny 16:00

(KSI)


Olajide William „JJ” Olatunji, znany jako KSI, to brytyjski muzyk, youtuber, pisarz, aktor, a także… bokser! Ma zaledwie 27 lat, ale jego wyjątkowa skłonność do podejmowania ryzyka i konsekwencja w dążeniu do celu, przyniosły niesamowite efekty! Zaczynał jako youtuber. Po siedmiu latach ugruntował swoją pozycję, na dobre wśród najbardziej wpływowych youtuberów w Wielkiej Brytanii – 30 milionów subskrybentów oraz 6 milardów wyświetleń swoich filmów! Wszystko zmieniło się w roku 2017. – Miałem już dość mediów społecznościowych, postanowiłem zająć się innymi sprawami, które byłyby dla mnie ważne. – wspomina. – Kiedy byłem nastolatkiem, wybrałem się na koncert Jay-Z i Kanye’ego Westa w londyńskim O2. Wiedziałem wtedy, że pewnego dnia też będę na ich miejscu… a teraz właśnie nadszedł mój czas! – dodaje.

Pierwszy album artysty „Dissimulation”, okazał się ogromnym sukcesem! Uplasował się na drugim miejscu listy UK Album Chart i osiągnął ponad miliarda streamów! Wszyscy, łącznie z samym KSI są pewni, że nowy album „All Over The Place“ przebije ten wynik!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Olajide_Olatunji
https://www.facebook.com/KSIOlajidebt/
https://www.facebook.com/KSIOlajidebt/
https://twitter.com/KSI?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
https://open.spotify.com/artist/1nzgtKYFckznkcVMR3Gg4z?si=gPgUn3FcR7q7IRmgYVzspA
https://www.youtube.com/user/KSIOlajidebtHD
https://tidal.com/browse/artist/6684428
https://open.spotify.com/artist/1nzgtKYFckznkcVMR3Gg4z


KSI
“All Over The Place“
℗ 2021 Beerus Ltd under exclusive license to RBC Records / BMG Rights Management (US) LLC
Lista utworów:
Premiera: 16 lipca 2021

1. The Moment (2:43)
2. Number 2 (feat. Future & 21 Savage) (2:54)
3. Patience (feat. YUNGBLUD & Polo G) (3:02)
4. You (3:33)
5. Don’t Play (3:09)
6. Really Love (feat. Craig David & Digital Farm Animals) (2:58)
7. Gang Gang (feat. JAY1 & Deno) (2:44)
8. Rent Free (feat. GRACEY) (2:44)
9. Madness (2:59)
10. Silly (feat. Bugzy Malone) (2:46)
11. Flash It (feat. Rico Love) (3:24)
12. No Time (feat. Lil Durk) (3:00)
13. No Pressure (2:19)
14. Holiday (3:14)
15. Sleeping With the Enemy (feat. S-X) (2:29)
16. SWERVE (2:25)

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

(Karol Kałuża - Dream Music & Books)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=24915