Tylko teraz w TIDAL trzy miesiące nielimitowanej muzyki...
Data: 15-07-2021 o godz. 23:28:40
Temat: Info


Ruszyła specjalna oferta TIDAL, dzięki której można zyskać darmowy dostęp do całej biblioteki serwisu w wersji Premium i HiFi na trzy miesiące.

Tylko teraz TIDAL dostępny jest w wyjątkowej promocji. Przez trzy miesiące bez jakichkolwiek opłat nowi użytkownicy korzystają bez limitu z obszernego katalogu ponad 70 milionów utworów ze wszystkich gatunków, tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist przygotowanych przez doświadczony zespół redakcyjny TIDAL, 250 tysięcy wysokiej jakości wideo oraz licznych podcastów. Subskrybenci HiFi mogą także słuchać muzyki w jakości Masters, Dolby Atmos Music i Sony 360 Reality Audio, czując się tak jakby słuchali utworów prosto ze studia nagraniowego.


Dodatkowo aplikacja TIDAL tworzy playlisty „My Mix” w oparciu o nawyki i upodobania każdego z użytkowników, dzięki czemu mogą oni słuchać najnowszych wydawnictw w najlepszej dostępnej jakości. Natychmiast po założeniu subskrypcji otrzymują także spersonalizowany „Welcome Mix” zawierający muzykę ich ulubionych artystów i utwory, które inspirują do poznawania nowej muzyki. Nowością serwisu jest funkcja My Daily Discovery, czyli codziennie aktualizowana i personalizowana playlista.

Z promocji można skorzystać tutaj
TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 61 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 70 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising.
TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.

www.tidal.com/pl
https://www.facebook.com/TIDALPolska/
https://www.instagram.com/tidal_polska/


(Dominik Lech - 2koma7)
Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=24892