Demi Lovato debiutuje w serii NPR Tiny Desk (At Home)
Data: 18-04-2021 o godz. 00:38:43
Temat: Info


W sieci dostępny jest debiut Demi Lovato (20.08.1992 Albuquerque, Nowy Meksyk) w ramach kultowej serii NPR Tiny Desk (At Home).Demi Lovato w ramach sesji nagranej na własnym podwórku (gwiazdy też pracują z domu!) zaprezentowała trzy utwory. Set rozpoczęła wydanym w 2017 hitem „Tell Me You Love Me”, by następnie zaprezentować dwa utwory z najnowszego albumu „Dancing With The Devil… The Art of Starting Over”: „The Art of Starting Over” i „Dancing With The Devil”

(Demi Lovato)


Demi Lovato to jedna z odnoszących największe sukcesy artystek. Została nominowana do nagrody Grammy, a swój debiut zaliczyła już w 2008 roku przy produkcji Disney’a - Camp Rock. Od tego czasu wydała swój pierwszy album „Don’t Forget”. Na ten moment Demi jest jedną z najbardziej popularnych osób na Instagramie, ma ponad 108 milionów obserwujących.

Od 2008 roku artystka wypuściła 5 albumów, w tym ostatni „Tell Me You Love Me” z 2017. Na projekcie znalazł się singel „Sorry Not Sorry”, który zgromadził 195 milionów odtworzeń i zajął #1 miejsce list wiralowych przebojów. Jej pozostałe płyty to między innymi „Confident” z 2015, a także „DEMI” z 2013, która znalazła się na #1 miejscu w iTunes w ponad 50 krajach. Na początku 2021 roku piosenkarka zagrała na żywo podczas inauguracji Joe Biden’a. W 2020 zaśpiewała narodowy hymn podczas finału Super Bowl.

Powrót Demi na scenę w 2020 został przypieczętowany premierą singla „I Love Me”, jak również duetami z Samem Smithem („I’m Ready”) i Marshmello („OK Not To Be OK”). Niedawno w serwisach cyfrowych pojawił się „What Other People Say”, który Demi nagrała z Samem Fischerem. Dokument „Demi Lovato: Dancing With The Devil” otworzył tegoroczną edycję festiwalu SXSW. Album „Dancing With The Devil… The Art of Starting Over” ukazał się 2 kwietnia 2021. Wydawnictwo promuje między innymi singel nagrany w duecie z Arianą Grande

https://pl.wikipedia.org/wiki/Demi_Lovato
http://www.demilovato.com/
https://www.facebook.com/DemiLovato/
https://www.instagram.com/ddlovato/
https://twitter.com/ddlovato
https://www.tiktok.com/@ddlovato?
https://www.youtube.com/user/therealdemilovato
https://tidal.com/browse/artist/3544816
https://open.spotify.com/artist/6S2OmqARrzebs0tKUEyXyp
https://itunes.apple.com/us/artist/demi-lovato/280215821


(Karolina Strzałkowska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=24176