Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka

  

Niki Wiench z premierą "Red Flag"
Wysłano dnia 27-02-2023 o godz. 22:00:31
Temat: Info
Info W piątek ukazał sie singel Niki Wiench - "Red Flag", który powstał we współpracy Artystki z producentem MAVOOI, odpowiedzialnym za hity takich gwiazd jak Bryska czy Sonia Maselik.

Bardzo dynamiczny i energiczny utwór z klubową nutą jest już dostępny w serwisach streamingowych oraz Youtube w postaci lyrics-video.

Elektryzujący, inspirowany tematem straconego zaufania – “Red Flag” to zupełnie nowy singel Niki Wiench, który utrzymuje się w klimacie zarówno popowych jak i klubowych brzmień.

Elektryzujący, inspirowany tematem straconego zaufania – “Red Flag” to zupełnie nowy singel Niki Wiench, który utrzymuje się w klimacie zarówno popowych jak i klubowych brzmień.

(Niki Wiench)

Pierwsze autorskie single Artystki pojawiły się w 2021 roku. Ona sama zdecydowała się zrezygnować ze studiów na rzecz tatuowania oraz muzyki, jednak to właśnie muzyka zawsze była w jej sercu na pierwszym miejscu. Po raz pierwszy na scenie zadebiutowała jako 5-latka. Głos szlifowała pod czujnym okiem trenerki wokalnej Gosi Sacały. Twórczość Nikoli to przeważnie klimaty muzyki pop oraz muzyki elektronicznej. Jak wspomina, ma również słabość do rockowych dźwięków. Oprócz płyty, na której znajdą się utwory w mieszanym stylu elektronicznego popu, Artystka w przyszłości planuje wydać również krążek z wersjami akustycznymi swoich najpopularniejszych utworów, a także dodać do nich kilka nowych.

Najnowszy singel Niki Wiench to mieszanka elektronicznych doznań, w którą warto wsłuchać się nieco uważniej. Oprócz ożywiającymi, momentami magnetycznymi melodiami, kawałek intryguje również tekstem, skłaniając do refleksji i głębszych przemyśleń.

“Red Flag” jest piosenką zainspirowaną nieudanymi relacjami, ludźmi, którym nie jesteśmy w stanie ponownie zaufać i musimy odciąć się od nich, aby ruszyć do przodu. Każdy człowiek ma jakieś czerwone flagi, jednak musimy pamiętać, że nie wszystkie można zaakceptować i czasem trzeba pomyśleć o sobie – dodaje Nikola.

Muzyka towarzyszy Niki od zawsze. Przez kilka lat śpiewała w chórze Politechniki Opolskiej, występowała w Filharmonii Opolskiej, a także podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wystąpiła również razem z Michałem Wiśniewskim w Amfiteatrze Opolskim podczas jego jubileuszu 30-lecia na scenie muzycznej.

Niki Wiench zdecydowanie nie jest szablonową Artystką, zaskakuje swoją muzyką, ale także wizerunkiem – od kilku lat jej znakiem rozpoznawczym są różowe włosy. Dąży do tego, aby ludzie poznali ją nie tylko ze strony artystycznej, jednak przede wszystkim by zobaczyli w niej człowieka. W przyszłości chciałaby zaangażować się w tworzenie akcji społecznych, uświadamiających jak ważna w życiu jest tolerancja i dbanie o swoje zdrowie psychiczne. Poza muzyką Nikola znajduje także czas na rysunek. Uwielbia podróże, architekturę i poznawanie nowych kultur – co, jak twierdzi, bardzo wpływa na jej rozwój artystyczny.

► https://www.facebook.com/people/Niki-Wiench/100066848014872/
► https://www.instagram.com/nikolawiench/
► https://www.tiktok.com/@nikolawiench
► https://www.youtube.com/channel/UCxgqy3_Pkxc4j_Xrgi87eeA
► https://tidal.com/browse/artist/37342219
► https://open.spotify.com/artist/50OUFAqr5Z5gklWhPmubgM
► https://www.deezer.com/pl/artist/201431287?app_id=140685
► https://music.apple.com/pl/artist/niki-wiench/1671441026
► https://music.amazon.com/artists/B0BVKYSLTP/niki-wiench

Niki Wiench
"Red Flag" (2:34)
℗ 2023 ID Records
Premiera: 23 lutego 2023

Wokal: Niki Wiench
Tekst: Beata Ejzenhart - Ismayilov
Muzyka: Agnieszka Wiechnik, MAVOOI
Produkcja muzyczna: MAVOOI
Realizacja nagrania: Przemek Puk/Puk Music
Miks/Mastering: Przemek Puk/Puk Music

(Piotr Baranowski - ID Records (CEO / A&R) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez agizaj


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*