Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka

  

Przed nami wiele muzycznych wrażeń z Follow The Step.
Wysłano dnia 31-01-2023 o godz. 20:26:47
Temat: Info
Info Przed nami wiele muzycznych wrażeń z Follow The Step. W lutym i marcu wystąpią m.in.: Daniel Howell, Nneka, Mezerg, SYML oraz Fever Ray!

W lutym polska publiczność będzie miała okazję na żywo pośmiać się wraz z Danielem Howellem, słynnym YouTuberem, komikiem i prezenterem, podczas komediowego show "We're All Doomed!". Następnie w marcu odbędzie się szereg koncertów, a na scenie wystąpią m.in.: Nneka, Mezerg, SYML i Fever Ray. Dan Howell (Daniel James Howell)(11.06.1991 Wokingham, Berkshire, Anglia) to pochodzący z Anglii prezenter, komik, autor i YouTuber, którego obserwuje ponad 6 milionów subskrybentów. Wystąpi w warszawskiej Progresji w święto zakochanych, czyli 14 lutego, wraz ze swoim nowym programem. Zestresowany, przygnębiająco ubrany, ale starający się żyć najlepiej jak potrafi, zanim nadejdzie nieuchronna apokalipsa. Zyskał rozgłos dzięki swoim kanałom YouTube Daniel Howell (wcześniej znanym jako danisnotonfire) i DanAndPhilGAMES. Bestsellerowe książki, miliardy wyświetleń słynnych treści online, wyprzedane światowe trasy koncertowe z występami dla ponad 500 000 ludzi w 18 krajach - to tylko niektóre powody, dla których oddani słuchacze Dana podążaj za Nim, gdziekolwiek się pojawi.
Kup bilet na www.followthestep.com lub w bileterii Going.


Nneka w ramach wiosennej trasy koncertowej wystąpi w Poznaniu (8 marca, TAMA), Gdańsku (9 marca, Stary Maneż) i Warszawie (10 marca, Praga Centrum). Nigeryjska piosenkarka, autorka tekstów i malarka wyrusza z serią koncertów po wydaniu przez wytwórnię Vinyl najnowszego albumu “Love Supreme” (2022 r.), a także nowego teledysku do utworu "Yansh". Artystka twórczo oscyluje wokół takich gatunków, jak soul, hip-hop i reggae, nadając kreowanej muzyce poetycki rys. Jej politycznie nacechowane teksty szybko stały się jednym z najsilniej brzmiących, afrykańskich głosów. W ciągu ostatniej dekady, niestrudzenie pracując, wydała pięć albumów, a także zdobyła przebój Top 20 w Wielkiej Brytanii i została zsamplowana przez Ritę Orę w jej singlu #1 "R.I.P".
Kup bilet na www.followthestep.com lub w bileterii Going.


Mezerg, czyli pionier współczesnej muzyki elektronicznej, zagra 14 marca w Pradze Centrum. Multiinstrumentalista, którego twórczość sięga od funku po acid techno, uzyskuje unikalne brzmienie poprzez łączenie elektroniki z muzyką akustyczną. Tworzy imponujące i unikalne występy na żywo. Publiczność może odnieść wrażenie, że ręce i nogi Artysty są zespolone z instrumentem, na który składają się klawisze, gitarowe efekty i theremina - który stał się symbolem projektów Mezerga. Ten jednoosobowy zespół oddaje hołd zarówno barom jazzowym, jak i nocnym klubom całego świata. Po triumfalnej trasie koncertowej w 2022 roku jest gotów przywrócić swoje unikalne brzmienie w całej Europie na początku 2023 roku!
Kup bilet na www.followthestep.com lub w bileterii Going.


SYML wystąpi 18 marca w warszawskiej Pradze Centrum w ramach trasy koncertowej promującej nowy album pt. “The Day My Father Died”. Nadchodząca płyta Briana Fennella, nagrana wraz ze znanym producentem Philem Ek (współpracującym m.in. z Fleet Foxes, Vance Joy i Father John Misty), ukaże się 3 lutego 2023 roku. Album jest dokumentem rozwoju i uzdrowienia, opisującym drogę Artysty po fundamentalnej zmianie w jego życiu. Dzięki ponad miliardowi odtworzeń, SYML tworzy muzykę prowadzącą do stanu, które przywodzi na myśl bezpieczne miejsce przypominające sanktuarium. Trasa koncertowa, która rozpocznie się na początku 2023 roku (a jej przystankiem będzie Warszawa), ma za zadanie nagłośnić nowy album magnetycznego Artysty.
Kup bilet na www.followthestep.com lub w bileterii Going.


Fever Ray to solowe przedsięwzięcie Karin Dreijer z zespołu The Knife. Najnowszy album „Radical Romantics” ukaże się 10 marca 2023 roku, dokładnie 20 dni przed warszawskim koncertem. W ramach płyty powstała bezimienna postać, oczami której słuchacze mają możliwość obserwować miłość pod wieloma kątami. Nowy, wyczekiwany album Fever Ray przemawia zarówno do serca, jak i głowy - sprawdzi się na parkiecie i w sypialni. Dreijer do popu podchodzi wizjonersko: to, co surowe i znajome przemienia w nieskończenie piękne, przerażające formy, które równoważą siłę z wrażliwością, niepokój z bezpieczeństwem. Karin Dreijer wystąpi 30 marca w warszawskiej Progresji w ramach światowej trasy “No Place I’d Rather Be World Tour”, która obejmie takie przystanki, jak Nowy Jork, Chicago i dużą część Europy. Koncertowe sety Fever Ray znane są z niesamowitej energii, dlatego fani mogą spodziewać się niezapomnianych wrażeń.
Kup bilet na www.followthestep.com lub w bileterii Going.


(Magda Rączka - Follow The Step)

bilety


 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez agizaj


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*