Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka

  

Shakin' Stevens z premierą singla ''It all comes round''
Wysłano dnia 20-01-2023 o godz. 21:14:22
Temat: Info
Info Shakin’ Stevens (Michael Barratt)(4.03.1948 Ely, Cardiff, Walia), jeden z najwybitniejszych artystów, w historii pop-rocka, triumfalnie powraca z nowym, zaangażowanym singlem „It All Comes Round”.

Piosenka wybrzmiała po raz pierwszy na występach Shakin’a tuż przed Bożym Narodzeniem. Artysta wystąpił jako gość specjalny podczas trasy koncertowej Status Quo w Wielkiej Brytanii. „It All Comes Round” jest przedsmakiem nowego materiału, który znajdzie się na albumie „Re-Set” – premiera już 28 kwietnia. Dziesięć utworów na nowym longplay’u łączy w sobie głębokie, wymowne teksty z pełnym pasji wokalem Stevensa.

Prace nad nowym materiałem rozpoczęły się tuż przed covidowym lockdownem. W dniu, w którym ograniczenia zostały zniesione, wiosną 2021 roku, Stevens i cała ekipa spotkali się ponownie w Berry Hill Studio, u współproducenta i wieloletniego współpracownika – Johna Davida, by dokończyć cały album; rezultatem jest krążek „Re-Set”.

(LP)

Shakin’ Stevens
„It All Comes Round” (2:56)
℗ 2023 HEC Limited under exclusive license to BMG Rights Management (UK) Limited
Premiera: 17 stycznia 2023

„It All Comes Round” to żywy opis karmy i tego, jak życzliwość dla innych wraca do ciebie w nagrodę, tak samo jak nienawiść podróżuje w obu kierunkach. „Wszystko sprowadza się do robienia tego, co możesz” – śpiewa Stevens„Praktyczna pomoc nie jest jedyną pozytywną siłą na tym świecie”. Ten mocny zwiastun albumu zapowiada jeszcze ciekawszy krążek niż ostatni album Shakin’ a z 2016 roku – „Echoes Of Our Times”.

Warto zaznaczyć, że podobnie jak poprzedni longplay, „Re-Set” jest bardzo osobisty; dużo historii, zaczerpniętych z rodzinnych kronik piosenkarza, i robotniczego pochodzenia artysty, na bazie których młody Michael Barratt (prawdziwe nazwisko Shakin’a Stevensa – przyp. aut.) zbudował swoją niezwykłą karierę. Wyjątkowe połączenie siły wokalnej i nieugiętej determinacji pomogło ukształtować Stevensowi drogę do tytułu najlepiej sprzedającego się brytyjskiego artysty dekady; jego dorobek obejmuje 33 hity na liście Top 40 w Wielkiej Brytanii, cztery numery 1, niezliczone albumy i single, z niesłabnącą popularnością w całej Europie i na świecie.

Shakin’ Stevens
"Re-Set"
℗ 2023 HEC Limited under exclusive license to BMG Rights Management (UK) Limited
Lista utworów:
Premiera: 28 kwietnia 2023

1. George
2. Not In Real Life
3. It All Comes Round (2:56)
4. May
5. All You Need Is Greed
6. Tick Tock
7. Beyond The Illusion
8. Hard Learned Lesson
9. Dirty Water
10. Re-Set

Na nowym albumie „Re-Set”, osobiste elementy splatają się w narrację o naszym wspólnym miejscu we współczesnym świecie, zarówno rzeczywistym, jak i wirtualnym. Są tu utwory poświęcone historii jego rodziny. Na przykład o wujku - którego Shaky nigdy nie poznał - i jego matce, która miała bardzo trudne życie, ale mimo to wychowała 13 dzieci niemal w pojedynkę, będąc w pełni aktywna zawodowo. Jednocześnie krążek jest mocno osadzony w teraźniejszości; nawołuje do działania w sprawie naszej planety i próbuje uświadomić nam, co robimy Matce Naturze i samym sobie.

Singel „It All Comes Round” to pierwsza odsłona artysty, który, odkąd po raz pierwszy oczarował publiczność jako nastolatek, widział i osiągnął więcej, niż większość ludzi może sobie tylko pomarzyć. „Re-Set” zapowiada się kolejnym ekscytującym rozdziałem w tej historii, a Stevens nie może się doczekać, aby podzielić się nim zarówno z wiernymi fanami, jak i nowymi wielbicielami. – To swojego rodzaju kontynuacja ostatniego albumu, ale w innym wydaniu. – mówi Shaky. – Ludzie byli zaskoczeni materiałem, który znalazł się na „Echoes Of Our Times” i myślę, że to samo stanie się z „Re-Set.”!

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

(Jakub Wojewódzki - Dream Music & Books) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zikzak


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*