Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka  

Kelvin Jones nie chce już łez
Wysłano dnia 18-10-2021 o godz. 00:45:40
Temat: Info
Info Nowy singiel Kelvina Jonesa „Cry a Little Less” to wzruszająca ballada o związku, który kilka lat temu był bliski końcowi, a także kolejne wydawnictwo z jego drugiego albumu „This Too Shall Last”, które ukaże się wiosną 2022 roku.

Tak właśnie jest z miłością. W jednej chwili leżycie namiętnie w swoich ramionach i przysięgacie, że zostaniecie razem do końca tego świata i jeden dzień dłużej – w następnej nic z tego nie zostaje. Ranicie się nawzajem, a jednak jesteś tak obojętny, że nawet tego nie zauważasz, choć czujesz się gorzej niż kiedykolwiek. Łzy już dawno wyschły i nie możesz już płakać. Więc po prostu siedzisz tam, patrząc w nicość, wciąż czując wszystko.

„Byłem w związku, w którym zawsze się kłóciliśmy”, opowiada Kelvin Jones. „Po jednej z tych nocy, kiedy nie mogliśmy spojrzeć sobie w oczy i byliśmy zdania, że ten związek – choć bardzo chcieliśmy go uratować – może już nie mieć sensu, wyszedłem z mieszkania, wsiadłem do metra i przejechałem pół miasta”.

W sercu ból, w głowie myśli o dobrych czasach, miłości i złożonych obietnicach. „Kiedy wróciłem do domu, myślę, że unikałem przywitania się z rodzicami, ponieważ wiedziałem, że łzy nie są wystarczająco głęboko pod powierzchnią. I tak, szybko poszedłem na górę do sypialni, włączyłem Logic i po prostu zacząłem grać na pianinie”.

Każdy, kto usłyszy „Cry a Little Less”, dostrzeże towarzyszące wówczas Kelvinowi emocje – to bezbronność, która, nawiasem mówiąc, powstała tylko dzięki małej sztuczce.

„Oszukałem się, żeby napisać tę piosenkę, ponieważ powiedziałem sobie: «w porządku, po prostu napisz wszystko, co czujesz i nigdy nie pokazuj tego nikomu», aby pomóc sobie, nie martwiąc się, że ludzie wiedzą o mnie zbyt wiele. Więc właśnie to zrobiłem, napisałem piosenkę dla siebie. Potem słuchałem jej na słuchawkach przez co najmniej godzinę, śpiewałem i płakałem. Często mówi się, że pisanie piosenek ma oczyszczające i lecznicze działanie. Zgadza się, ale nie zdarza mi się to często. Tak jednak zdecydowanie było w przypadku «Cry a Little Less». W tym momencie wiedziałem, że to świetna piosenka. Nie hit, ale piosenka, która wiele znaczy dla niektórych ludzi, a zwłaszcza dla mnie”.

(Kelvin Jones / fot. Philipp Gladsome-Main)

Kelvin Jones może pochwalić się liczbą miesięcznych słuchaczy na Spotify przekraczającą 3 mln. „Downtown” to następca wydanych wcześniej singli „Pillow”, „Don’t Let Me Go” (Top 10 w niemieckich radiach) czy „Love To Go” nagranego we współpracy z Lost Frequencies & Zonderling (70 mln streamów w Spotify, #2 German Airplay). W 2015 jego hit „Call Me Home” trafiło do Top 10 najpopularniejszych utworów radiowych roku w Niemczech. „Only Thing We Know” z Alle Farben i YouNotUs zgromadziło ponad 50 mln streamów na Spotify, 18 mln wyświetleń na YouTube i #1 German Airplay. „Seventeen”, kolejny utwór nagrany z YouNotUs, dotarł do #3 German Airplay.

https://www.kelvinjonesofficial.com/
https://www.facebook.com/kelvinjones
https://www.instagram.com/kelvinjones/
https://twitter.com/kelvinjones
https://www.tiktok.com/@kelvinjonesss?
https://www.youtube.com/user/kelvinjonesmusic
https://listen.tidal.com/artist/6890287
https://open.spotify.com/artist/2t1vHqFELDwweQWM6JYxHG
https://music.apple.com/de/artist/kelvin-jones/1023957713


Kelvin Jones
"Cry a Little Less” (3:24)
℗ 2021 FOUR MUSIC PRODUCTIONS GmbH a Sony Music Entertainment company
Premiera: 15 października 2021

(Barbara Popiołek - Sony Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez kingdomi


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*