Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka  

Sylwia Grzeszczak i zespół LemON na wielki finał 50. edycji 'Lata z radiem'
Wysłano dnia 14-09-2021 o godz. 00:38:11
Temat: Info
Info Jubileuszowa edycja „Lata z Radiem” była pełna emocji, muzycznych wrażeń, niezwykłych konkursów i niespodzianek. Już w najbliższą sobotę 18 września czas na wielki finał trasy koncertowej popularnej audycji – na żywo na Placu Niepodległości w Zakopanem wystąpią Sylwia Grzeszczak i zespół LemON.

Transmisja koncertu także na antenie Programu 1, Facebooku Jedynki, stronie internetowej oraz na kanale YouTube Polskiego Radia. Początek o godz. 20.00.

Popularna wakacyjna audycja Programu 1 Polskiego Radia „Lato z Radiem” to najlepsza muzyka, występy znakomitych artystów, trasa reporterska, audycje plenerowe oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na ostatnim przystanku trasy koncertowej jubileuszowej audycji usłyszymy Sylwię Grzeszczak oraz Zespół LemON.

– Po wielu tygodniach wyjątkowej muzycznej podróży, trasa koncertowa Lata z Radiem zmierza ku stacji końcowej. I tak jak rozpoczynaliśmy całość naszego jubileuszu koncertem Cleo w Zakopanem, wracamy do tego miasta, by kończyć sezon letni w sercu Podhala i zwieńczyć uroczyście naszą trasę.


Na scenie wyborni: Sylwia Grzeszczak i zespół LemON z charyzmatycznym Igorem Herbutem. Piękniejszego finału nie mogliśmy sobie wyobrazić, bo wspomniani wykonawcy to niewątpliwie jedni z najciekawszych artystów w Polsce – mówi Marcin Kusy, Dyrektor-Redaktor Naczelny Programu 1 Polskiego Radia.

Finał „Lata z Radiem” prosto z Zakopanego na antenie Jedynki rozpocznie się już w piątek 17 września w audycjach „Muzyczna Jedynka” oraz „Ekspres Jedynki”. W sobotę dalsza część ponownie w „Muzycznej Jedynce”, relacje także w „Sobocie z Jedynką”, a od godz. 20.00 transmisja finałowego koncertu.

Podczas trasy koncertowej 50. edycji „Lata z Radiem” wystąpili: Cleo, Maryla Rodowicz i Helena Vondrackova, De Mono, Chopin University Big Band i goście: Danuta Błażejczyk i Ryszard Rynkowski, Pectus, Ania Dąbrowska oraz Golec uOrkiestra. Nowością tegorocznej trasy był peleton motocyklowo-rowerowy, oraz interaktywne słuchowisko „Klub wielbicieli Agaty Ch." napisane przez Justynę Bednarek i Jagnę Kaczanowską specjalnie z okazji jubileuszu. Polskie Radio uruchomiło także aplikację Jedynki, która na dwa wakacyjne miesiące zamieniła się w aplikację „Lata z Radiem”.

Więcej informacji na temat jubileuszowej edycji Lata z Radiem można nadal znaleźć na stronie internetowej Lata z Radiem

(Maria Polska - Polskie Radio S.A. • Agencja Promocji)
 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez domking


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*