Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka  

MONSTA X prezentują nowy anglojęzyczny singel ''One Day''!
Wysłano dnia 10-09-2021 o godz. 23:20:37
Temat: Info
Info Światowy fenomen, Monsta X , wydali dzisiaj swój długo oczekiwany anglojęzyczny singel pt. „One Day”. Piosenka opowiada o stracie lub zerwaniu z kimś i o tym, że wiemy, że kiedyś może poczujemy się lepiej, ale w danym momencie nie jesteśmy w stanie sobie tego uświadomić. .

Zespół został nazwany przez Grammy.com "jedną z najbardziej płodnych grup K-popu", a najnowszy singel jest kontynuacją ich pierwszego, w całości anglojęzycznego, debiutanckiego albumu „ALL ABOUT LUV”. Wydany w lutym 2019 roku album uplasował się na 5 pozycji na liście Billboard 200, czyniąc z Monsta X jedną z 3 k-popowych grup, która znalazła się w pierwszej dziesiątce tego zestawienia. Ich krążek był jednym z pierwszych koreańskich, w pełni anglojęzycznych, popowych albumów.

"Minęło naprawdę sporo czasu, odkąd wydaliśmy anglojęzyczną piosenkę. Aby wydać ten utwór, otrzymaliśmy dużo wsparcia i pomocy od wielu innych osób. I chciałabym za to serdecznie podziękować. Z powodu pandemii nie byliśmy w stanie zobaczyć się z naszymi MONBEBE’sami, mimo to zawsze byli dla nas światłem i energią. To im należą się szczególne podziękowania, za to, że dotarliśmy aż do tego miejsca. Prosimy, dajcie "One Day" dużo miłości i oczekujcie na nasze nowe piosenki, które ukażą się w niedalekiej przyszłości!” – mówi wokalista Kihyun

Raper JOOHONEY dodaje, “Drodzy MONBEBE’si, w końcu, po wydaniu albumu ALL ABOUT LUV, dzielimy się z Wami nowym anglojęzycznym utworem. Jestem naprawdę szczęśliwy i w pełni gotowy, aby pokazać Wam różne uroki, które posiadamy. Bądźmy zawsze razem, dbajmy o siebie i dajmy „One Day” dużo miłości!”

(Monsta X)


W zeszłym roku, Monsta X, wyrazili swoje poparcie dla ruchu Black Lives Matter, podczas występu dla TIME Magazine - TIME100 Talks. "Jako ambasadorzy U.N. dla „Goal 16” opowiadamy się za pokojem i sprawiedliwością", powiedział raper I.M., "Wspieraliśmy aktywizm Black Lives Matter i wierzymy, że nadszedł czas, aby przyznać się do tego, że problem istnieje i go naprawić".

Zespół szturmem zdobył rynek amerykański wraz z wydaniem "ALL ABOUT LUV", występując w The Ellen Show, Jimmy Kimmel, GMA, LIVE with Kelly and Ryan, The Today Show i wielu innych. Wydany w lutym album był pierwszym anglojęzycznym wydawnictwem grupy K-pop, a także zadebiutował na 5 pozycji na liście Billboard 200 Chart, co uczyniło z nich 3 grupę K-pop, która znalazła się w pierwszej dziesiątce tego zestawienia. Album zebrał entuzjastyczne recenzje w takich mediach jak NPR, ET, Variety, Access, AP, Forbes, Consequence Of Sound, Billboard i TIME, który stwierdził "You Can't Hold My Heart" to zmiana tempa: emo pop-rockowy kawałek z gitarowym podkładem. Jest słodki, ale słony i starannie wykonany, z ukłonami w stronę rocka. To znak, że granice się zacierają - ponad językiem, ponad gatunkiem, ponad kulturą."

https://cafe.daum.net/monsta-x
http://www.monstax-e.com/
https://www.facebook.com/OfficialMonstaX
https://www.instagram.com/official_monsta_x/
https://twitter.com/OfficialMonstaX
https://www.tiktok.com/@monsta_x_514?
https://www.youtube.com/user/starshipTV
http://www.starship-ent.com
https://weibo.com/monstax?is_all=1
https://listen.tidal.com/artist/6324994
https://open.spotify.com/artist/4TnGh5PKbSjpYqpIdlW5nz


(Hyungwon, Kihyun, I.M, Minhyuk, Joohoney, Shownu / for. Starship Entertainment)

Monsta X
"One Day" (2:26)
℗ 2021 Starship Entertainment Co., Ltd. under exclusive license to BMG Rights Management (US) LLC
Premiera: 10 września 2021

(Paulina Grudzińska - GOOD NEWS MARKETING) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez domking


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*