Nicki Minaj: pierwszy koncert w Polsce i gorący singel z Arianą Grande
Data: 12-06-2018 o godz. 21:43:28
Temat: Info


Najnowszy singel Nicki Minaj (8.12.1982 Port-of-Spain, Trynidad i Tobago), zatytułowany „Bed”, ujrzy światło dzienne już w najbliższy czwartek. Gościnnie w utworze pojawia się Ariana Grande. Informacja o nowym kawałku zbiegła się z ogłoszeniem trasy koncertowej, w ramach której Minaj po raz pierwszy odwiedzi Polskę

Będzie jej towarzyszył słynny raper Future. Spektakularną amerykańską produkcję koncertową będzie można zobaczyć 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

10 sierpnia ukaże się nowy album Nicki Minaj zatytułowany „Queen”.

(okładka albumu "Queen" Nicki Minaj)

Już teraz można posłuchać odsłony z tego krążka, utworu „Rich Sex” feat. Lil Wayne. Kawałek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony mediów:

To jeden z najlepszych refrenów w całym dorobku Nicki – Complex

Nicki i Weezy nie szczędzą nam soczystych wersów – XXL

Magazine Nicki Minaj i Lil Wayne podkręcają temperaturę – SOHH

Czas na sezon Nicki – Genius

„Queen” bez wątpienia będzie jednym z najważniejszych dokonań w karierze Nicki – That Grape Juice

Jednocześnie artystka zapowiedziała czwartkową premierą kolejnej piosenki, tym razem z gościnnym udziałem Ariany Grande. Kawałek „Bed” zadebiutuje 14 czerwca.

Koncert Nicki Minaj i Future odbędzie się 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie . Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek, 15 czerwca, o godzinie 10:00 poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całej Polski. Do sprzedaży trafią również pakiety VIP, których ilość jest ograniczona. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

(Paulina Grabska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17718