Power of Trinity powraca z nowym singlem i teledyskiem
Data: 09-06-2018 o godz. 20:41:01
Temat: Info


Klip do utworu „Telefon” to siódmy oficjalny teledysk Power of Trinity. Piosenka opowiada o tym, jak trudno zerwać z przeszłością, dawną miłością, o rozdrapywaniu jeszcze niezabliźnionych ran.Teledysk powstał we współpracy z Mania Studio

Sami zobaczcie, jak szlachetność miesza się z rockowym sznytem.

„Telefon” zapowiada nowy, czwarty album zespołu, który ukaże się we wrześniu i nosi tytuł „Ultramagnetic”.

Power of Trinity powstali w 1996 roku w Łodzi. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu, „11”, znalazła się wśród dziesięciu najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu „Teraz Rock”.

Drugi album „Locomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singel „Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba odtworzeń w serwisie YouTube przekroczyła pięć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił m.in. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Na początku września 2014 roku odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.

„Ultramagnetic”, czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity będzie miał swoją premierę 7 września 2018 roku.

Płyta zawiera 11 utworów, które powstały w czasie wielkich zmian: zarówno zespołowych, jak i prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale też doświadczeniem. Na miejsce Krzyśka Grudzińskiego do składu dołączył Paweł Wochna - basista, którego obecność wniosła do zespołu świeżą energię. Produkcją albumu ponownie zajął się Agim Dżeljilji.

Skład zespołu:
Jakub Koźba - wokal
Łukasz Cyprys - gitara
Paweł Wochna - bas
Grzegorz Graczyk - perkusja

(Małgorzata Taklińska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17703