Julia Michaels w „Jump” walczy ze znokautowanym sercem
Data: 09-06-2018 o godz. 15:05:00
Temat: Info


„Jump” Julii Michaels (13.11.1993 Davenport, Iowa) z gościnnym udziałem Trippie Redd to współczesny pop w najlepszym wydaniu. Artystka zaprezentowała teledysk do singla utrzymany w tonacji niebiesko-fioletowo-różowej.

Julia Michaels zaczynała jako autorka piosenek dla Justina Biebera czy Seleny Gomez. Wreszcie czas, by pracowała na swoje nazwisko.

Kawałek „Jump” został zainspirowany złamanym sercem. – Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcesz zakochać się na nowo, ale jest to bardzo trudne, bo twoje serce zostało już znokautowane – opowiedziała Michaels w rozmowie z „Billboard”. Podczas pracy nad „Jump”, Julia Michaels spotkała się ze swoimi wieloletnimi współpracownikami – producentem Nickiem Monsonem oraz współautorem piosenki, Justinem Tranterem. Eteryczny, lekki utwór z ciepłym, zmysłowym głosem Julii wspaniale współgra z rapową zwrotką Trippie Redd.

(Julii Michaels)

Kariera Julii Michaels nabrała rozpędu w 2015 roku. Artystka zaczynała jako autorka hitów takich wykonawców jak Justin Bieber czy Selena Gomez, by następnie rozpocząć pracę na własne nazwisko. Popularność w dużej mierze zawdzięcza szczerym tekstom, z którymi łatwo można się identyfikować. Michaels bardzo szybko została doceniona przez branżę muzyczną. Za singel „Issues” otrzymała nominacje do Grammy w kategoriach Najlepsza Nowa Artystka oraz Piosenka Roku. Utwór ma ponad miliard streamów na całym świecie i trafił na listę 30 najbardziej popularnych kawałków 2017 roku stworzoną przez magazyn „Variety”.

(Julii Michaels)

(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17702