Tinashe - Joyride. Nowy album już na CD oraz w serwisach cyfrowych
Data: 13-04-2018 o godz. 19:53:51
Temat: Info


Wyczekiwany drugi album Tinashe (6.02.1993 Lexington, Kentucky) jest już dostępny w wersji fizycznej na CD oraz serwisach cyfrowych. "Joyride" zawiera 13 utworów, w tym wcześniej wydane single “No Drama” feat. Offset, “Faded Love” feat. Future oraz “Me So Bad” feat. French Montana &Ty Dolla $ign.

"Joyride" zawiera wszystko to, co najlepsze w twórczości Tinashe – zarówno jej popowe, chwytliwe single, jak i nastrojowe utwory w klimacie jej mixtape'ów "Nightride" i "Amethyst". Wszystkie utwory podkreślają jej producencki i songwriterski talent.

(Tinashe aka Tinashe Jorgenson Kachingwe)

Tytułowy utwór "Joyride" wprowadza w płytę rozbudzający apetyt na więcej, a nagrany z Little Dragon utwór "Stuck With Me" dzieli płytę na pół, budząc zainteresowanie tym, co usłyszymy w następnej kolejności. 25-letnia gwiazda współpracowała przy tej płycie z największymi gwiazdami branży muzycznej. "Joyride" to jeden z najbardziej ekscytujących efektów jej dotychczasowej pracy.

"Nawet w świecie bez gatunków muzycznych, mająca wiele oblicz piosenka, autorka piosenek, aktorka I modelka znalazła swoją własną, unikatową drogę" – Billboard

"Joyride to triumph Tinashe – album pełen gracji, który emanuje zarówno pewnością siebie, jak i wrażliwością." TIME Magazine

"Tinashe to siła sama w sobie. Z jej głosem i apetytem na sukces, jest nie do zatrzymania" Hypebeast

(Tinashe aka Tinashe Jorgenson Kachingwe)

Debiutancki album Tinashe „Aquarius”, łączący uwodzicielskie r&b, stylowy pop i nowoczesne, elektroniczne beaty, został uznany jedną z najlepszych płyt roku przez dziennikarzy Pitchfork, Rolling Stone, Cosmopolitan, Stereogum, The Guardian, Vulture i wielu innych mediów. Pomiędzy koncertowaniem z Katy Perry, Nicki Minaj i Maroon 5, Tinashe wydała również mixtape „Nightride” w 2016 roku. „Joyride” otwiera nowy rozdział w karierze artystki.

Lista utworów: (czas. 37:01)

1. Keep Your Eyes on The Road (Intro) (1:09)
2. Joyride (3:25)
3. No Drama feat. Offset (3:19)
4. He Don’t Want It (2:52)
5. Ooh La La (3:15)
6. Me So Bad feat. Ty Dolla $ign & French Montana (3:08)
7. Ain’t Good For Ya (Interlude) (1:03)
8. Stuck With Me feat. Little Dragon (3:25)
9. Go Easy On Me (Interlude) (0:31)
10. Salt (3:48)
11. Faded Love feat. Future (3:23)
12. No Contest (3:47)
13. Fires and Flames (3:46 )

(Katarzyna Gawęska-Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17374