Netflix: The Defiant Ones - data premiery i dostęp do odcinków
Data: 10-02-2018 o godz. 21:06:53
Temat: Info


Nagradzana seria dokumentalna The Defiant Ones będzie dostępna na Netflix od 23 marca. Wszystkie cztery odcinki zostaną udostępnione w tym samym czasie. Netflix jest wyłącznym dystrybutorem serii na całym świecie (poza USA i Kanadą).

The Defiant Ones, opowiada historię Jimmy’ego Iovine’a i Dr. Dre - syna robotnika portowego z Brooklynu i chłopaka prosto z Compton - oraz ich zaskakującej współpracy i kluczowej roli, jaką odegrali w wydarzeniach kształtujących współczesną kulturę. Ta porywająca i momentami bezkompromisowa opowieść toczy się na przestrzeni ostatnich czterdziestu lat w studiach nagraniowych, skromnych domach i bogatych willach, na salach sądowych i korytarzach największych korporacji.

(od lewej Allen Hughes i Dr. Dre)

Reżyserem serialu jest Allen Hughes, który przeprowadził z bohaterami obszerne wywiady. W produkcji zobaczymy również fragmenty rozmów z takimi ikonami muzycznymi jak: Bono, David Geffen, Eminem, Nas, Stevie Nicks, Ice Cube, Gwen Stefani, Jon Landau, Tom Petty, Trent Reznor, Snoop Dogg, Bruce Springsteen, Diddy i will.i.am. The Defiant Ones zawiera niepublikowane nigdy wcześniej materiały z sesji nagraniowych takich gwiazd jak m.in. Eazy-E, JJ Fad, Stevie Nicks, N.W.A., Tom Petty, Bruce Springsteen i U2.

-"The Defiant Ones to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych historią hip hopu i współczesnej muzyki popularnej. Ta intrygująca seria jest podróżą w czasie przez cztery ostatnie dekady biznesu muzycznego - mówi Bela Bajaria, wiceprezes ds. contentu Netflix - Ponadto to piękna i inspirująca opowieść o przyjaźni - dla każdego, kto podąża za swoimi marzeniami."

Twórcami The Defiant OnesAllen Hughes, Lasse Jarvi oraz Doug Pray. Za produkcję odpowiada Silverback 5150 Pictures we współpracy z Alcon Television Group. Producentami wykonawczymi są Allen Hughes, Doug Pray, Andrew Kosove, Broderick Johnson, Laura Lancaster, Jerry Longarzo, Michael Lombardo, Gene Kirkwood, Sarah Anthony, Steven Williams oraz Fritzi Horstman.

Nagroda Grammy w kategorii Najlepszy Film Muzyczny
Nagroda NAACP w kategorii Reżyseria Filmu Telewizyjnego


Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 117 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 140 mln godzin filmów, seriali i programów, w tym seriali, dokumentów i filmów oryginalnych. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i zobowiązań.

(Rafał Wojtczak-Publicis Consultants)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17052