Poruszające video Lucy Rose do utworu ''Strangest Of Ways''!
Data: 08-02-2018 o godz. 20:57:19
Temat: Info


Lucy Rose (20.06.1989 Camberley, Surrey, Anglia), brytyjska piosenkarka i songwriterka która podbiła serca publiczności festiwalu Enea Spring Break, teraz prezentuje p0oruszające video do utworu "Strangest Of Ways"!Bohaterką teledysku jest fanka Lucy Rose, Zoe, cierpiąca na zespół Aspergera i zespół chronicznego zmęczenia. Jej przypadłości sprawiają, że praktycznie nie rusza się z domu. Na zaproszenie Lucy dziewczyna zadecydowała się jednak wyruszyć do Irlandii, by zobaczyć słynną Groblę Olbrzyma.

Utwór „Strangest Of Ways” pochodzi z ostatniej płyty artystki „Something’s Changing”, która ukazała się 14 lipca.

Lucy Rose pojawi się w wiosną na koncertach w Polsce. Artystka wystąpi 24 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce zaś dzień później, 25 kwietnia, w poznańskim klubie Meskalina.

Znana m. in. ze współpracy z grupą Bombay Bicycle Club, Lucy Rose zadebiutowała solo w 2012 roku płytą „Like I Used To”, która zebrała świetne recenzje i zwróciła uwagę fanów na całym świecie. Kolejny album „Work It Out” ugruntował pozycję młodej wokalistki na rynku akustycznej alternatywy.

Latem 2017 roku artystka powróciłą z trzecią płytą „Something’s Changing”. Materiał na ten album został napisany po powrocie z południowoamerykańskiej trasy artystki. „Piosenki powstały dosyć naturalnie po powrocie z tej podróży, kiedy świetnie się czułam i wiele się o sobie nauczyłam. Właściwie nigdy w życiu nie czułam się lepiej. Było wiele poszukiwań, ale też sporo odkryć, co również trafiło na tę płytę” – wyznaje Lucy Rose.


Lucy Rose pojawi się w wiosną na koncertach w Polsce. Artystka wystąpi 24 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce zaś dzień później, 25 kwietnia, w poznańskim klubie Meskalina.

„Angażujący songwriting” - AllMusic

„Pięknie wyrażona melancholia” - Q

(Rafał Rejowski-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17034