KASIA LINS - 15.01.18 o 13:30 w ''Trójka żąda debiutów'' - zapraszamy do Trójki!
Data: 13-01-2018 o godz. 20:33:15
Temat: Info


Już w poniedziałek 15.01.2018 o 13:30 - zapraszamy do Trójki – a konkretnie do wysłuchania programu „Trójka żąda debiutów”! Kasia Lins (1.06.1990, Poznań) będąc gościem Tomasza ŻĄDY odsłoni rąbka tajemnicy opowiadając o albumie, którego premiera niebawem!

Kasia tworzy swoja muzykę z grupą przyjaciół – z Karolem Łakomcem i Michałem Lange na czele - wywodzących się z różnych gatunków muzycznych - a to co współkreują, jest wypadkową ich często skrajnie różnych upodobań.

Płyta powstaje przy czujnym nasłuchu Marcina Borsa i Michała Lange.

Kasia Lins, to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej muzykę najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku, rocka i soulu. Przestrzenne gitary, porywające harmonie wokalne i emocjonalne teksty, dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud, czy urokliwy Wurlitzer, to to, charakteryzowało jej muzykę na debiutanckiej EPce zatytułowanej „Save Me Boy”. 4 utwory - tytułowy, „Wiersz ostatni”, „These Days” oraz „Dawno”, które znalazły się na EPce doskonale odzwierciedlają charakter nadchodzącego albumu długogrającego.

(Anita Bartosik-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16925