Nowa wersja MY INDIGO Sharon den Adel (Within Temptation) na nowy rok!
Data: 13-01-2018 o godz. 20:25:56
Temat: Info


Sharon den Adel (12.07.1974 Waddinxveen, Holandia) (Within Temptation) aka MY INDIGO rozpoczyna 2018 rok nową wersją solowego singla - "My Indigo (Chill Mix)”! Wczoraj do serwisów cyfrowych trafił nowy, chilloutowy mix debiutanckiego singla artystki - "My Indigo (Chill Mix)”! SPOTIFY i TIDAL

Utwór “My Indigo”, który natychmiast dotarł do 2. miejsca iTunes w Holandii i 10. miejsca Spotify Polska Viral 50, zwiastuje debiutancką płytę “My Indigo”, która ukaże się 20 kwietnia!

Znajdzie się na niej 10 utworów, w tym opublikowany niedawno singel „My Indigo”, który natychmiast dotarł do 2. miejsca iTunes w Holandii i 10. miejsca Spotify Polska Viral 50.

„My Indigo” to efekt osobistych poszukiwań muzycznych artystki i niebywała okazja, by wreszcie wyjść z cienia i zaprezentować w pełni swój talent, również kompozytorski.

„My Indigo to mój blues; moje odczucia i emocje. Negatywne i pozytywne, choć często to te negatywne najbardziej nas dotykają” – wyznaje Sharon den Adel.

(Sharon den Adel)

Jako wokalistka Within Temptation Sharon ma na swoim koncie kilka milionów sprzedanych płyt, ponad 200 milionów streamów na Spotify oraz ponad 500 milionów odsłon teledysków na YT. W Polsce Within Temptation zasłynęli utworem „Whole World Is Watching” (ponad 12mln odsłon na YT!), nagranym z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego.

„My Indigo” z pewnością będzie jedną z najbardziej oczekiwanych premier przyszłego roku!

Lista utworów:

1. My Indigo
2. Indian Summer
3. Out of the Darkness
4. Star Crossed Lovers
5. Crash and Burn
6. Someone Like You
7. Black Velvet Sun
8. Lesson Learned
9. Safe and Sound
10. Where Is My Love

(Bożena Haim- halas.group )Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16924