Camila Cabello - weź udział w imprezie z okazji premiery płyty!
Data: 10-01-2018 o godz. 22:14:18
Temat: Info


12 stycznia do sklepów i sprzedaży cyfrowej trafi jeden z najbardziej oczekiwanych popowych albumów ostatnich miesięcy! "Camila" to debiutancki, solowy album Camili Cabello (3.03.1997 Havana, Cuba), której singel „Havana” (feat. Young Thug) podbił listy przebojów oraz rankingi sprzedaży utworów w ponad 80 krajach! [Cabello – wym. „Cabejo”]

"To ścieżka dźwiękowa ostatniego roku mojego życia" – mówi Camila o swojej pełnej pasji debiutanckiej płycie.

(Camila Cabello)

Camila zajmuje także obecnie czwartą pozycję na liście najczęściej słuchanych artystów na świecie na Spotify – licznik streamów jej utworów przekroczył już 406 milionów, a teledysk do "Havany" obejrzano już 301 milionów razy. Popularność zdobywa także oficjalny remix utworu z Daddym Yankee, w którym Camila śpiewa po raz pierwszy po hiszpańsku. "Havana" podbiła również iTunes w ponad 80 krajach i od 28 dni jest najlepiej sprzedającym się utworem na świecie. Drugim promującym płytę singlem jest utwór "Never Be The Same".


(Camila Cabello)

W dniu premiery w Warszawie odbędzie się impreza z okazji premiery płyty! Zatańcz do "Havany", "Never Be The Same" oraz innych piosenek z płyty "Camila", a także spróbuj zainspirowanego muzyką Camili drinka z kubańskim rumem na wyjątkowym Camila Cabello Album Release Party w klubie Teatro Cubano! Podwójne zaproszenia na to wydarzenie, wraz z egzemplarzem płyty, można wygrać w konkursie organizowanym przez Sony Music Poland – więcej szczegółów na SMP.lnk.to/CamilaKonkurs . Impreza rozpocznie się o godzinie 22 – szczegóły znajdziecie na Facebooku Teatro Cubano Warsaw .

Przypomnijmy, że Fifth Harmony (jeszcze jako kwintet z Camilą na pokładzie) to jeden z najsłynniejszych girlsbandów wszechczasów – na swoim koncie mają takie hity „Worth It”, „Work From Home”, "I'm in Love with a Monster" czy „Boss”.

[Cabello – wym. „Cabejo”]

 • Lista utworów: (czas. 36:59)

  1. Never Be the Same (3:47)
  2. All These Years (2:44)
  3. She Loves Control (2:57)
  4. Havana (feat. Young Thug) (3:37)
  5. Inside Out (3:02)
  6. Consequences (2:58)
  7. Real Friends (3:34)
  8. Something's Gotta Give (3:56)
  9. In the Dark (3:39)
  10. Into It (2:55)
  11. Never Be the Same (Radio Edit) (3:47)

  (Karolina Strzałkowska-Sony Music PL) • Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
  http://www.muzyczneabc.pl

  Adres tego artykułu to:
  http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16913