To był jej rok! Natalia Nykiel wystąpi w Poznaniu!
Data: 10-01-2018 o godz. 21:23:18
Temat: Info


2017 rok zdecydowanie należał do Natalii Nykiel (8.02.1995 Mrągowo)! Kolejne sukcesy, rekordowe odtworzenia teledysków, a to wszystko zwieńczone wyjątkową w swoim charakterze trasą koncertową.Artystka 12 stycznia 2018 wystąpi w MTP2 w Poznaniu na ostatnim koncercie z ekskluzywnej trasy promującej jej najnowszy album „Discordia”.

Kariera Natalii Nykiel to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Każdy ruch wokalistki jest dopracowany do samego końca. Niezależnie czy jest to występ telewizyjny, czy koncert w klubie wszystko to koncepcja przygotowana na światowym poziomie. Efekty? Debiutancka płyta Natalii Nykiel - „Lupus Electro” pokryła się złotem, natomiast utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały status diamentowych singli.

Teledyski Natalii oceniane są jako jedne z najciekawszych na polskiej scenie muzycznej. Klipy zrealizowane do utworów „Bądź duży” i „Error” w serwisie YouTube mają już blisko po 50 mln odtworzeń. Najnowszy album promują „Spokój” (ponad 10 milionów wyświetleń) i „Total błękit”.

(Total Tour Ggdańsk-63)

Wydany 20 października album „Discordia” został świetnie przyjęty przez krytyków. Płyta po fali pozytywnych recenzji, w wielu zestawieniach została uznana za najlepszą polską płytę 2017 roku! Koncert w Poznaniu 12 stycznia 2018 roku będzie ostatnim koncertem w ramach trasy „Total Tour”, na którą złożyło się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich to koncepcyjne widowisko, podczas którego obok nowej muzyki istotną rolę odgrywa przemyślana oprawa.

Bilety na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na http://www.eventim.pl/natalianykielpoznan

(Ewa Piętka-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16911