Karków - Pięć nocy z topowymi światowymi DJami.
Data: 09-01-2018 o godz. 22:42:56
Temat: Info


Światowy finał zawodów DJskich Red Bull 3Style po raz pierwszy zawitał do Polski. Między 7 a 11 lutego Red Bull 3Style przejmie Kraków! Od środy do soboty najlepsi DJe z całego świata walczyć będą o tytuł Mistrza w czterech krakowskich klubach: Forum Przestrzenie, Shine, ZetPeTe i Studio.

Zwycięzcy eliminacji spotkają się w niedzielę na deskach Teatru im. Słowackiego, przearanżowanego specjalnie na tę okazję na klubową przestrzeń. W tym wyjątkowym miejscu DJe będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby zdobyć serca sędziów i publiczności.

(DJ Craze Red Bull 3Style : fot. Red Bull Content Poo)

Red Bull 3Style to zawody DJskie, których bogata historia plasuje je w czołówce międzynarodowych wydarzeń klubowych. Zawody Red Bull 3Style powstały w 2007 roku w Kanadzie i od tego czasu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu najlepszych DJów. Lokalne finały, podczas których wybierany jest mistrz Red Bull 3Style danego kraju, oraz globalne finały, kiedy tytuł Mistrza Świata wędruje do jednego z DJów wyłonionego na poziomie lokalnym, to wydarzenia gromadzące uwagę międzynarodowej publiczności i środowiska klubowego.

(DJ Jazzy Jeff Red Bull 3Style : fot. Red Bull Content Poo)

Ósma edycja zawodów Red Bull 3Style jest wyjątkowa dla Polski. We wrześniu 2017 roku odbyły się lokalne finały Red Bull 3Style w Warszawie, zaś 2018 rok przynosi Polsce tytuł gospodarza głównego finału zawodów, który odbędzie się w Krakowie między 7 i 11 lutego. Znana jest już lokalizacja Wielkiego Finału, który odbędzie się w najbardziej nietypowym dla tego typu wydarzeń, jak i najbardziej prestiżowym miejscu Krakowa. Mowa o Teatrze im. Juliusza Słowackiego, gdzie po czterech dniach zaciętych potyczek zmierzą się najlepsi z najlepszych. Zwycięzca zejdzie ze sceny dzierżąc w dłoniach trofeum oraz tytuł Mistrza Świata Red Bull 3Style.

(Skratch Bastid Red Bull 3Style : fot. Red Bull Content Pool)

Zanim jednak dojdzie do ostatecznego starcia na deskach teatru, uczestnicy będą musieli przejść przez etap eliminacji. Noce eliminacyjne to nietuzinkowe wydarzenia, podczas których usłyszeć można muzykę z każdego krańca świata miksowaną przez Djów o najlepszych umiejętnościach oraz przeżyć niepowtarzalną imprezę. O to zadbają DJe, którzy do Krakowa zjadą się z Azji, Australii, Ameryki Południowej i Północnej, Europy a także Afryki, oraz wybrane z najwyższą starannością najlepsze kluby stolicy Małopolski. Ich zadaniem będzie porwać jurorów i zgromadzony tłum nie tylko samym setem, który łączyć ma w sobie minimalnie trzy różne gatunki muzyczne, ale także wykreowanym w ten sposób niezapomnianym klimatem. Każdej nocy wystąpi sześciu DJów, którzy zmierzą się ze sobą w walce o miejsce w wielkim finale w teatrze. Oprócz części konkursowej każdy wieczór uświetniony będzie występem reprezentantów rodziny Red Bull 3Style oraz jury sędziowskiego.

Pierwsza noc eliminacyjna odbędzie się w Forum Przestrzenie 7 lutego, kultowym miejscu zlokalizowanym nad Wisłą, które na klubowej mapie Krakowa pojawiło się w 2012 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Poza uczestnikami zawodów tej nocy będzie także można usłyszeć sety zagrane przez Mistrzów Red Bull 3Style - DJ Byte oraz DJ Nu-Mark. W czwartek w klubie Shine kolejni uczestnicy zmierzą się w walce o wejście do finału. Klub Shine to nowoczesne i ekskluzywne miejsce, którego wnętrza zaprojektowane zgodnie z aktualnymi światowymi trendami liczą ponad 1000 m 2. Tę noc eliminacyjną uświetnią swoimi występami legendy DJingu - DJ Jazzy Jeff, Skratch Bastid oraz Hedspin. Piątkowa noc eliminacyjna gościć będzie w klubie ZetPeTe, mieszącym się w kultowym już kompleksie Dolnych Młynów. ZetPeTe to miejsce historycznie i ideowo związane z dawną Cygarfabryką, którego filozofia mająca na celu wspieranie kulturalnych działań twórczych, a tym samym doskonale współgra z ideami zawodów Red Bull 3Style. W ZetPeTe poza uczestnikami usłyszeć będzie można sety zagrane przez Aleqs Notal, DJa Shintaro oraz Ninę Las Vegas. Ostatnia impreza eliminacyjna odbędzie się w studenckim klubie Studio, które powróciło na imprezową mapę Krakowa po kilku miesiącach nieobecności. Zupełnie nowa, innowacyjna i atrakcyjna designersko przestrzeń, która posiada znakomitą akustykę to idealne miejsce dla wybrania ostatnich uczestników wielkiego finału ósmych zawodów Red Bull 3Style. Noce eliminacyjne zamkną gościnne występy poprzednich dwóch z dotychczasowych Mistrzów Świata Red Bull 3Style - ESKEI83, DJ Puffy oraz DJ Thugli. Kultowe afterparty po Wielkim Finale gościć będzie w klubie Prozak 2.0, słynnym z intensywnych i niezapomnianych imprez oraz doskonałego nagłośnienia Function One. Płynąć z niego będą dźwięki serwowane przez Mistrza Świata Red Bull 3Style 2018 i sędziów tegorocznych zawodów.


VIII Światowy Finał Red Bull 3Style
7-11.02.2018 r., Kraków
Wydarzenie na Facebooku
Bilety:
39 zł – ograniczona pula early birds
49 zł – w grudniu
59 zł  – styczeń do 10 lutego
69 zł – w dniu finału 11 lutego

Więcej informacji:
redbull3style.com
redbull.pl/3style
facebook.com/redbull3style/

(Paulina Gosk - Red Bull Communications)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16906