Sharon den Adel (wokalistka Within Temptation) z solowym projektem MY INDIGO!
Data: 13-11-2017 o godz. 20:26:55
Temat: Info


Niezwykle popularni w Polsce Within Tempation znani są m.in. z hitu Whole World Is Watching (ponad 12mln odsłon na YT!), w którym razem z Sharon den Adel (12.07.1974 Waddinxveen, Holandia) gościnnie zaśpiewał Piotr Rogucki!

Swoją solową karierę Sharon den Adel rozpoczyna pod nazwą MY INDIGO. Artystka właśnie podzieliła się z fanami swoim pierwszym singlem zatytułowanym również My Indigo! Utwór natychmiast dotarł do 5. miejsca holenderskiej listy iTunes!

Niewątpliwy przebój My Indigo, który znacząco odbiega od twórczości Within Tempation, jest rezultatem prawie dwuletnich poszukiwań w czasie przerwy od intensywnego koncertowania.


W piątek artystka obok lyric video do My Indigo opublikowała emocjonalny filmik, w którym wyjaśnia fanom cały koncept MY INDIGO zapewniając jednocześnie, że Within Tempation nie kończy swojej działalności!

Jako liderka Within Tempation Sharon den Adel ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt, a także ponad 200 milionów streamów na Spotify! Zaśpiewała również w wielkim hicie Armina van Buurena In And Out Of Love.

My Indigo to pierwszy zwiastun solowej płyty, która ukaże się w 2018r. Materiał ukaże się nakładem BMG GERMANY/ dystr. Warner Music Polska

(Bożena Haim-halas.group)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16675