G-Eazy ogłasza datę premiery nowego albumu!
Data: 11-11-2017 o godz. 18:47:57
Temat: Info


G-Eazy (24.05.1989 Oakland, California), ogłasza datę premiery nowego albumu! Album i film 'The Beautiful & Damned' już 15 grudnia Na płycie pojawią się Halsey, Cardi B, A$AP Rocky, Kehlani, E-40, Charlie Puth, Anna of the North

„The Beautiful & Damned” to nowy album i jednocześnie tytuł filmu, który przedstawia bardzo mocny portret Geralda/G-Eazy’ego. Gerald stworzył G-Eazy’ego, by przezwyciężyć własne ograniczenia – żyć pełnią życia i zostać gwiazdą, jaką zawsze chciał być. Droga do sławy wiąże się jednak z wpadnięciem w schemat – uzależnieniami i złymi nawykami wynikającymi ze stylu życia, które G-Eazy prowadzi.

Nawiązująca do powieści F. Scotta Fitzgeralda o tym samym tytule opowieść zawarta w ‘The Beautiful and Damned” pokazuje codzienne próby Geralda posprzątania bałaganu, jaki bezustannie robi w swoim życiu lekkomyślny G-Eazy.

Narracja filmu zbudowana jest wokół konfliktu, który Gerald toczy ze swoim alter ego. Zarówno bardzo osobisty album jak i film opowiadają o sporze, jaki oba charaktery toczą ze sobą oraz o tym, jak mimo wszystko pozostać sobą.

Album „The Beautiful & Damned” zapowiada singel „No Limit” z A$AP Rockym i Cardi B. Na podwójnej płycie znajdzie się 20 utworów, między innymi z udziałem takich artystów jak Halsey, Cardi B, A$AP Rocky, Kehlani, E-40, Charlie Puth, Anna of The North.

(Karolina Strzałkowska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16673