My3 z nowym programem telewizyjnym!
Data: 09-11-2017 o godz. 21:03:32
Temat: Info


My3 to zespół muzyczny, który współtworzą Natka, Julka i Gefi, i który z pewnością pokochają dzieci i młodzież w całej Polsce! Dziewczyny to 3 zupełnie różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem.

Ich debiutancki singel i teledysk „Mammaje” ukazał się 11 października 2017 roku. Klip zaledwie w 24 godziny osiągnął ponad 100 000 wyświetleń!

Już od 11 listopada w każdą sobotę i niedzielę o godz.7:45 zespół My3 poprowadzi również swój autorski program na antenie telewizji Polsat, w którym dziewczyny co tydzień zaprezentują nowy singel i teledysk!


W programie zobaczymy także : naukę rysowania, gotowanie, kącik urody , wywiady z super gośćmi , eksperymenty oraz wiele innych gier i zabaw dla dzieci.


Na stronie internetowej www.my3.pl fani zespołu i programu znajdą wiele niespodzianek i materiałów ekstra. Dziewczyny z My3 pomogą również rozwiązać dylematy i problemy najmłodszych.

W styczniu 2018 roku nakładem firmy Universal Music Polska ukaże się debiutancki album zespołu My3, zawierający 12 premierowych utworów.

Projekt My3 powstał z inicjatywy Wrocławskiej firmy Tako Media .

Natka, Julka i Gefi aktywnie dzielą się swoimi inspiracjami, pomysłami i przede wszystkim muzyką w swoich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Vevo, YouTube.

(Ada Tumiłowicz-Magic Records)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16666