Twoja muzyka w Stranger Things? Czemu nie!
Data: 09-11-2017 o godz. 20:37:26
Temat: Info


Nominowana do amerykańskiej nagrody Emmy, Nora Felder z Picture Music Company poprowadzi warsztaty podczas showcase’u BUSH, czyli Budapest Showcase Hub, w Budapeszcie i odkryje przed słuchaczami tajniki pracy przy wyborze ścieżek dźwiękowych do seriali.

Felder stała się jednym z wiodących kierowników muzycznych w branży telewizyjnej. W czerwcu tego roku „Billboard” wybrał ją jako jedną z siedmiu kierowników muzycznych wartych obserwowania. Nie powinno być to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę różnorodność projektów,przy których pracowała. Wśród nich znajdziemy "Stranger Things", "Californication", "Ray Donovan", "White Famous" czy "Better Things".

Aby wziąć udział w wyścigu po swój serialowy American dream, należy wysłać zgłoszenie z muzyką własnej produkcji, która wpasowałaby się w jeden z seriali. Spośród nadesłanych propozycji Nora wybierze 10 najlepszych i omówi je podczas swojego panelu na BUSHu. Moderatorem panelu będzie Farinoush Mostaghimi z SynchAudio.

BUSH , czyli Budapest Showcase Hub, to bezprecedensowy zbieg muzycznych eventów takich jak koncerty starannie wyselekcjonowanych artystów Europy Wschodniej, panele dyskusyjne i warsztaty edukacyjne prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży muzycznej. W tym roku BUSH odbędzie się w dniach 15-17 listopada. 14 krajów, 33 koncerty, 250 przedstawicieli branży muzycznej pojawi się na największym wydarzeniu muzycznym Europy Wschodniej!


Celem wydarzenia jest zebranie w jednym miejscu artystów, managementów, producentów, wydawnictw i agencji promocyjnych, marketingowych i bookingowych, by wspólnie mogły rozgrzać wschodnio-europejską scenę muzyczną nowymi pomysłami, kontentem, strategiami i kampaniami promocyjnymi w kontekście artystów od Bałkan po Bałtyk, w tym z Polski, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Węgier, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Chorwacji i Serbii. Zaprezentowanie najciekawszych różnorodnych brzmień na najważniejszych klubowych scenach Budapesztu, wzmocnienie rynków regionalnych i kooperacja wszystkich wymienionych krajów bloku wschodniego – oto możliwości, które otworzy BUSH przed każdym, kto szuka nowych rozwiązań i partnerów w branży muzycznej.

(KAMP!)

W tym roku wydarzenie otwierają koncerty trzech zespołów, w tym polskiego KAMP!. Polską scenę muzyczną reprezentować będą również LOR oraz A_GIM. W noc otwarcia na dużym ekranie zaprezentowane również zostaną najnowsze materiały muzyczne i filmowe wyprodukowane w ramach projektu #newkidsfromthebloc.

W panelach dyskusyjnych pojawi się też polska delegacja – nad lepszymi rozwiązaniami w promowaniu artystów pomiędzy wymienionymi krajami będą dyskutować: Loco Motion, Chimes, Spring Break i TBA Music. BUSH ugości również takie osobistości świata muzycznego jak laureata Grammy – producenta Matta Lawrence’a – czy Norę Felder, dyrektorkę muzyczną w serialach Stranger Things, Californication, Ray Donovan i wielu innych.

(Weronika Oszkiewicz- Loco Motion Agency)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16665