Thirty Seconds To Mars prezentują klip do „Walk On Water”
Data: 09-11-2017 o godz. 19:53:11
Temat: Info


Zespół z wielokrotną platyną na koncie Thirty Seconds To Mars prezentują klip pełen symboli do swojego najnowszego singla „Walk On Water”.

Premierowy teledysk to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego „A Day in the Life of America”, który został zrealizowany podczas tegorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe.

Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w social mediach - to prawdziwie wiekopomny zapis jednego dnia z życia USA.

Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

Thirty Seconds To Mars to fenomen na rockowej scenie. Z czterema albumami studyjnymi w dyskografii i licznymi nagrodami (m.in. MTV Awards, Billboard Music Award), zespół Jareda Leto od lat pozostaje na topie. Miliony sprzedanych płyt i single z czołówki światowych list przebojów zapewniły muzykom wyprzedane trasy koncertowe obejmujące największe areny na świecie. Zespół aktualnie pracuje nad piątym albumem studyjnym – szczegóły już wkrótce!

Zespół Thirty Seconds To Mars wystąpi 18 kwietnia 2018 roku w Atlas Arena w Łodzi. Bilety w cenach od 169 zł


(Patrycja Kowalska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16663