Martin Solveig prezentuje wakacyjny singel!
Data: 14-07-2017 o godz. 20:37:31
Temat: Info


Martin Solveig (22.09.1976 Neuilly-sur-Seine, Francja), prezentuje wakacyjny singel „ALL STARS” z Almą! Oszałamiający popis umiejętności charyzmatycznego DJa i producenta z Francji, imponujący wokal ALMY, wpadająca w ucho melodia, rezonujące basy i mosiężne fanfary to sprawdzony muzyczny przepis na dobry humor i wakacyjny hit.

„All Stars” to godny następca przeboju „Places” z udziałem norweskiej wokalistki Iny Wroldsen. Singel otrzymał status złota w Wielkiej Brytanii i zanotował ponad 65 milionów streamów. Kawałek odniósł również sukces digitalowy – Top 10 brytyjskiego notowania iTunes, to tylko jedno z wielu osiągnięć.

Martin ma na swoim koncie również platynowy singel. Jest nim wydany w 2015 roku przebój „Intoxicated”.

Gwiazdą wakacyjnego singla jest ALMA. 21 – letniej artystce pop (obecnie pracującej z takimi artystami jak MNEK, Rudimental, Charlie XCX, Sub Focus i 2 Inch Punch) nie można zarzucić konformizmu: z jej długimi, neonowymi włosami, punkowym charakterem i podejściem ‘zeros fucks’ jest bynajmniej stereotypową księżniczką pop.

Wyróżniona dwiema statuetkami EMMAs (fiński odpowiednik GRAMMY) ALMA spotkała się ze słowami uznania od najlepszych, zaczynając od Annie Mac i MistaJam przez magazyny Interview, The Line Of Best Fit oraz i-D a kończąc na samym Eltonie Johnie.


Niedawno Solveig z typowym dla siebie rozmachem rozpoczął wakacyjną rezydencję na Ibizie. Letnie występy DJa uświetniają topowi reprezentanci sceny house. W nadchodzących miesiącach obok Martina wystąpią również Armand Van Helden, Mark Ronson, Disciples a także Jax Jones. Tegoroczny line-up „My House” to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Eklektyczna i ekscytująca lista gości uczyni imprezę najbardziej pożądaną atrakcją Białej Wyspy.

Dzięki oryginalnemu brzmieniu i wpadającym w ucho kawałkom Solveig kontynuuje dominację na scenie muzyki dance. Najnowsza propozycja „All Stars” z pewnością dodatkowo umocni pozycję DJa i na stałe zagości na imprezowych playlistach.

(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16172