Monika Lewczuk- premiera ''Biegnę'' (Pawbeats Rmx)
Data: 19-05-2017 o godz. 20:41:42
Temat: Info


Monika Lewczuk (10.06.1988 Łomża) prezentuje wyjątkowy remix swojego najnowszego hitu „Biegnę”.Utwór idealnie wpasowuje się w obowiązujące trendy. Aranżacją piosenki zajął się Pawbeats – utalentowany i licznie nagradzany producent muzyczny znany z kooperacji z najpopularniejszymi muzykami polskiej sceny hip-hopowej.

Monika Lewczuk – jeden z najbardziej spektakularnych debiutów 2016 roku! Ekskluzywna edycja jej debiutanckiej płyty #1 już dostępna!

Album zawiera hity „Ty i ja”, „#TAM TAM” oraz przebój nagrany z królem latinpopu Alvaro Soler „Libre”. Poza największymi przebojami Moniki na płycie znalazła się również wyjątkowa niespodzianka – debiutancki singel Moniki „#TAM TAM” w wersji akustycznej, zremiksowanej oraz anglojęzycznej. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Moniki! Artystka nie tylko śpiewa, ale również sama komponuje i pisze teksty piosenek. Jej inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu. Odkopywanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, którą usłyszymy w piosenkach Moniki.

Jest debiutancki singel „#TAM TAM” otrzymał wyróżnienie Złotej Płyty. Każdy z jej hitów był w pierwszej trójce najczęściej granych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych.

(Jadwiga Deręgowska-Universal Music PL)

tu posłuchaj Pawbeats RmxArtykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15941