Young Stadium Club prezentuje kolejny singel z debiutanckiego albumu !
Data: 16-05-2017 o godz. 20:53:48
Temat: Info


„Młodzi, bezczelnie zdolni... udowadniają, że warto zapamiętać tę długą angielską nazwę” – tak o łódzko-londyńskim zespole Young Stadium Club mówi Marcin Bisiorek - dyrektor programowy Muzo.fm - i trudno nie przyznać mu racji!

Young Stadium Club prezentują teraz teledysk do kolejnego singla z debiutanckiej płyty" Tytuł "Say What You Want"

W skład zespołu wchodzą cztery osoby: Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip. Zespół odpowiedzialny jest zarówno za warstwę tekstową, muzyczną jak i produkcyjną w swoich utworach. Swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych.


Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się już wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA. Zapytani o inspiracje bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Choć wszystkie te wpływy można usłyszeć w twórczości Young Stadium Club, zespołowi udaje się zachować swój własny, oryginalny styl, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i profesjonalizmem grupy, tworzy unikalną i dotąd niespotykaną na polskiej scenie muzykę, która bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje do konkurowania z zagranicznymi gigantami tego gatunku.

W 2016 roku zespół zagościł na scenie festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, festiwalu H&M Loves Music w Warszawie, swoją moc pokazali również występując jako support przed brytyjskim zespołem The Vamps, a pod koniec roku rozgrzali publiczność przed koncertem Nothing But Thieves w Warszawie! Zespół YSC ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi muzykami i producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Paul Whalley (Snarky Puppy, Mumford and Sons), Reece Pullinger (David Guetta), Bright Sparks (Tiesto), Danny Shah ( Nicky Romero, The Vamps).

W wersji cyfrowej album zostanie wzbogacony o polski utwór ‘Tu i Teraz’

Pierwszym singlem promującym album jest Forever Young , kolejnym "Say What You Want "

Lista utworów: (czas. 39:11)

1. E3 (1:19)
2. Forever Young (3:43)
3. Say What You Want (3:44)
4. Dance With My Shadow (3:31)
5. Everything (0:32)
6. Feel Alive (2:51)
7. Why We Love Like This (2:54)
8. Everyone (0:40)
9. Here And Now (3:05)
10. One Night (3:02)
11. Everywhere (1:12)
12. Love Hurricane (2:38)
13. Kids From The Sky (3:06)
14. I Believe (3:36)
15. Tu i Teraz (3:11) tylko w wersji cyfrowej!

(Joanna Malik-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15930