DNCE prezentują nowy singel!
Data: 20-04-2017 o godz. 21:31:52
Temat: Info


DNCE prezentują nowy singel! „Kissing Strangers” z gościnnym udziałem Nicki Minaj!

„Kissing Strangers” to następca debiutanckiego multi-platynowego przeboju „Cake By The Ocean”, który osiągnął wynik ponad 1 miliard odtworzeń!

Znani z mega hitu “Cake By The Ocean” DNCE jak zwykle zarażają energią i dostarczają najlepsze melodie, które Nicki Minaj wzbogaciła o swoje niepowtarzalne rymy!


DNCE ma na swoim koncie ponad 7 milionów sprzedanych singli, 550 milionów streamów i ponad 250 milionów odsłon na VEVO!

DNCE powstało z inicjatywy Joe Jonasa w 2013r. po rozwiązaniu Jonas Brothers i jest prawdziwą super grupą, choć jak przyznaje Jonas, bardziej traktuje DNCE jak „super team”. Zespół obok Jonasa na wokalu tworzą doskonale obyci ze sceną muzycy – klawiszowiec Cole Whittle z Semi Precious Weapons, gitarzystka JinJoo Lee grająca wcześniej z Jordin Sparks, Charlie XCX i Cee Lo Greenem, a także występujący z Jonas Brothers perkusista Jack Lawless.


Choć członkowie DNCE wywodzą się z innych projektów muzycznych i znają się od dawna, to jednak powstanie grupy Joe Jonas określa jako „szczęśliwy przypadek”. Jak twierdzi Whittlemuzyka DNCE w pełni odzwierciedla osobowość Joe Jonasa - jest „energiczna, trochę niewinna i z dużą dawką zabawy i humoru”.


Oglądając humorystyczne teledyski grupy trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wspólne granie to dla tych doświadczonych muzyków przede wszystkim wielka frajda. Radością grania wręcz zarażają wszystkich słuchaczy.


(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=15849